Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Otomatik kilitleme. Nasıl yapılır.?

ghosti

Kayıtlı Üye
merhaba,

2002 Toledo Signo aracımda daha önce hareket ettiğimde 20 km hıza ulaşınca otomatik kilitleniyordu merkezi kilit.
kapı kilitlerinin ikisinde sorun olduğundan buradan okuduklarımla iptal etmiştim bu özelliği.
geçen hafta kilitleri yaptırdım sonunda. ama bu özelliği tekrar aktif etmek istiyorum.
hatırlıyorum forumda bununla ilgili bi yazı vardı ama şimdi bulamıyorum.

bazı arkadaşlar yeni Leon arabalarında kilit düğmesine bası tutunca aktif olduğunu yazmışlar bende yaptım, 1- kapı kapalıyken anahtarı takıp kontağı açıyorum.
2- içeride kapı kilit düğmesine basıyorum kilitleniyor. 5-10 saniye bekliyorum çekiyorum.
ama olmuyor.

bu konuda yardımlarınızı rica ediyorum..

Ayni sorun bende de oldu. Serviste ucretsiz olarak aktif ettirdim

o şekilde olması lazım.. birde araç çalışır vazziyette dene.

bende serviste aktifleştirmişlerdi. zaten öyle olmasa bile 10 dk sonra kendını kılıtlıyor diye biliyorum.

çalışırken denemedim ama 10 dk sonra kilitlemiyor. birde bunu Antepte servise yaptırmak deveye hendek atlatmaya benzer.. biliyorum 15 gün sonraya randevu veriyorlar kimilerine. ayrıca lpg li araçları almıyorlar servise :)

çalışırken denemedim ama 10 dk sonra kilitlemiyor. birde bunu Antepte servise yaptırmak deveye hendek atlatmaya benzer.. biliyorum 15 gün sonraya randevu veriyorlar kimilerine. ayrıca lpg li araçları almıyorlar servise :)

Eski kasa olduğu için olabilir ama benim aracımda servise gitmeden once 10 dk içerisinde kilitleniyordu sonradan eklenmiş olabilir servise gidin bilgisayara bağlayıp kilit süresini azaltacaklardır. Ücretsiz aktifleştirebilirsiniz.

üstad kilit süresi değil benim demek istediğim. araba hareket ettiğinde 20 km. ulaştığında kapılar otomatik kilitleniyor. yani benim arabamda bu olay vardı iptal etmiştim daha önce arızadan dolayı. şimdi geri aktif olsun istiyorum.

bu işlem bilgisayara bağlanmadan elle de yapılabiliyordu ve burada okumuştum ama bulamıyorum işte :)

merhaba,

2002 Toledo Signo aracımda daha önce hareket ettiğimde 20 km hıza ulaşınca otomatik kilitleniyordu merkezi kilit.
kapı kilitlerinin ikisinde sorun olduğundan buradan okuduklarımla iptal etmiştim bu özelliği.
geçen hafta kilitleri yaptırdım sonunda. ama bu özelliği tekrar aktif etmek istiyorum.
hatırlıyorum forumda bununla ilgili bi yazı vardı ama şimdi bulamıyorum.

bazı arkadaşlar yeni Leon arabalarında kilit düğmesine bası tutunca aktif olduğunu yazmışlar bende yaptım, 1- kapı kapalıyken anahtarı takıp kontağı açıyorum.
2- içeride kapı kilit düğmesine basıyorum kilitleniyor. 5-10 saniye bekliyorum çekiyorum.
ama olmuyor.

bu konuda yardımlarınızı rica ediyorum..

serviste en son sürümü yüklediklerinde düzelir büyük ihtimal eski sürüm yüklü araçta

serviste en son sürümü yüklediklerinde düzelir büyük ihtimal eski sürüm yüklü araçta

üstad aracin genel yazılımından mı bahsediyorsunuz?
2002-2003 toledolar için yeni yazılım felan varmıydıki
ben sizden duyuyorum şimdi. acaba yaptıran varmı

Anahtarı kapı kilidine yerleştir kapılar kilitliyken açma tarafına çevir bekle 3-5 sn otomatik kilidide açmış olacaksın.. aynı şeyi ters tarafa doğru yapınca otomatik kilidide kapamış olursu (Tabi eğer Vag-Comdan kaldırmadıysan) :eek:key:

Geri
Üst Alt