Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Otomatik Küçük Oto....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Anarchist

Kayıtlı Üye
arkadaşlar 17 000 tl civarında otomatik Yaris arıyorum... istanbul ve çevresinden...

zamanında ibiza kullanıyordum otomatik 2003 model. arabadan memnundum sorunsuz ve keyifli sürüşü olan bir araçtı. ucuz oldugunu tahmin ediyorum bak ibizalarada

Yenim bayan yiğenime aldık Hyundai Getz tavsiye ederim yada suziki swift tam bir bayan arabası.

---------- Post added at 00:09 ---------- Previous post was at 00:07 ----------

O fiyatlarda yaris tavsiye etmiyorum onunla birlikte corsayıda.. Bizde manuel corsa var iş yerinin arabası 6.000 TL ye yakın masraf ettik sağdan soldan 4 ay içerisinde masraflı araba..

Yenim bayan yiğenime aldık Hyundai Getz tavsiye ederim yada suziki swift tam bir bayan arabası.

---------- Post added at 00:09 ---------- Previous post was at 00:07 ----------

O fiyatlarda yaris tavsiye etmiyorum onunla birlikte corsayıda.. Bizde manuel corsa var iş yerinin arabası 6.000 TL ye yakın masraf ettik sağdan soldan 4 ay içerisinde masraflı araba..

kıbrısta askerim her bayanın altında suziki swift var desem yalan olmaz bide çok tatlı renkleri var ama 1. si pahalıdır 2. 4X4 diye duymuştum hepsi?

---------- Post added at 00:15 ---------- Previous post was at 00:14 ----------

zamanında ibiza kullanıyordum otomatik 2003 model. arabadan memnundum sorunsuz ve keyifli sürüşü olan bir araçtı. ucuz oldugunu tahmin ediyorum bak ibizalarada

o bedenlere biraz büyük dio... ben aslında honda jazz önerdim 18000 lik bişi ama ona bile büyük dedi... hiç kardeşine çekmemiş araba dediğin biraz heybetli olucak dimi ama...

18 bin civarında olması gerek sıkı bi pazarlıkla alınabilir belki dediğin fiyata yada bin tl daha verilerek. aynen 4x4 onlar genelde ve çok hoş bir araba..

dostum küçük bir araç istiyorsan 2006 model 206 otomatik var orjinal birkaç parçası lokal boyalı düşünürmüsün?
206 düşünmüyorum dostum ilgin için teşekkürler model belli oldu net olarak Yaris arıyorum...

benim yarisim var ama 17ye imkansız..
13k kmde. 2007 model en fullu sol special multimode die geçiyor.
bide yarisler tam otomatik değildir umarım biliyorsundur.

benim yarisim var ama 17ye imkansız..
13k kmde. 2007 model en fullu sol special multimode die geçiyor.
bide yarisler tam otomatik değildir umarım biliyorsundur.

açıkçası otomatikle ilgili hiç bi bilgim yok ablam için arıyorum otomatikle işim olmaz...

bizim şirketteki bir arkadaşta var..otomatik yaris..bir kaç sefer kullandım..vites geçişleri çok sert..ben micra öneririm..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt