Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Otomatik Jazz 18-22 bin tl aralığında...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ankara Honda Bora servisinde de 1 tane vardı. Mavi renkte boyasız. Hatırladığım kadarıyla manuel vitesti. 22 bin istiyolardı sanırım. Kilometresi vs. düşüktü. Düşünürseniz orayla da iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Honda Bora servisinde de 1 tane vardı. Mavi renkte boyasız. Hatırladığım kadarıyla manuel vitesti. 22 bin istiyolardı sanırım. Kilometresi vs. düşüktü. Düşünürseniz orayla da iletişime geçebilirsiniz.

teş ilgin için ama otomatik arıyoruz ve kocaelide :(

ben jazz veya yarisi bilmem ama 2010 auris dizel multimode şanzıman ve 2010 honda civic hb 1.4 i-shift i kullandım şunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim size i-shift denen şanzıman beş kuruş etmez bir şanzıman ne zaman vites atacağını bilmiyor sizden bağımsız gibi çalışıyor 1.4 motor performanslı değil zaten bayan için alacakmışsınız önemli değil performans ama o motorun az da olsa performans yeteneği varsa onuda köreltiyor mesela arabada 3. vites yok gibi 2. vitesi uzattıkça uzatıyor araba bağıra bağıra bir hal oluyor 3.vitese öylesine ayıp olmasın diye geçiyor hemen 4.vitese atlıyor ama buna karşılık multimode şanzıman i-shifte göre bence tam otomatik şanzıman gibi birşey ayağınızı çok hafif gazdan çektiğiniz anda 2500 devirden sonra hemen vites değiştiriyor bu sayede vites geçişlerindeki sarsma ve yığılmayıda aza indiriyorsunuz yani bilmiyorum zaten kararınızı vermişsinizdir ama öylesine yazmak istedim iyi düşünün test edin diye isterseniz ankaraya gelin i-shifti 1.4 civic hb de denetebilirim :)tabi buarada şunu da söyliyeyim şuanki jazzın donanımı o denk araçların hiç birinde kesinlikle ama kesinlikle yok

arkadaşlar dün araç buldum ve aldım... ilgi için teşekkür ederim... konu silinirse sevinirim... merak edenler varsa arac... 2003 model 44500 de (orjinal km) boyasız 1,4 85 beygir otomatik + f1 7 ileri vites (es elite modeli) kurşuni gri ve full... fiyatıda 21,250...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt