Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Otomatik Jazz 18-22 bin tl aralığında...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Anarchist

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ablam için araç arayışına kaldığım yerden devam ediyorum :) başımın etini yedi acilen bi tane honda jazz bulmam gerek.... bu arada bi adet buldum ama gidip bakamıyorum uzak geldiği için cevizlibağ tarafında olan var mı aranızda?...
aradağım aracın özellikleri;
km si örnek olarak 2004 için 90 binden fazla olmayacak
otomatik
kazasız olacak
18-22 bin tl arasında olacak...

(bayanın kullanabileceği küçük otomatik araç önerileriniz değerlendirilir...)

saygılarımla...

Jazz güzel seçim ama o sınıfta benim tercihim yaris olabilirdi hem sağlam hem uzun ömürlü bi araç hele bide 1.3 motor ise mis gibi kullanılır 2.eli kuvvetli.....:eek:key:

Jazz güzel seçim ama o sınıfta benim tercihim yaris olabilirdi hem sağlam hem uzun ömürlü bi araç hele bide 1.3 motor ise mis gibi kullanılır 2.eli kuvvetli.....:eek:key:

aslnda ilk tercih yaristi ama şanzımanın problemli olduğunu dinledim bi kaç kişiden jazz birazda daha oturaklı geldi... ama sağlam bi yaris düşürürsek olabilir... teş ederim...

izninizle up up up... çok afedersiniz araba bakmaktan ayaklarıma gözlerime karasular indide...

Jazz çok iyi seçim. Bu segmentte çok tutuldu.

yaris istiyodu ilk önce zor vazgeçirdim ndense çok itici gelio bana yarisler... ama şimdi kendiside jazzı çok beğeniyo... bakalım muhtemelen önümzdki haftasonu sonlanıcak bu iş...

tarık..dod 2.el erya da bir tane mevcut sabah eryada gördüm bak istersen

tarık..dod 2.el erya da bir tane mevcut sabah eryada gördüm bak istersen

teş ederim abi... baktım araca yarın aramayı düşünüyorum kazası fln yoksa (mesela fotoda önde bi sürtünme izi gibi bişi var) bi kaç güne görmeye giderim...

düşünürseniz pazarlık yapma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt