Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Otomatik cam problemi?

takımdaş,nurullah,muhterem teşekkür ederim..çelik halat gibi şey makara sarmış.90mil.la kurtulduk

benim araç da aynı sorun vardı ücret standart galiba 90 lira idi ufacık bir problem için bu kadar fazla ücret bence

hava sıcaklıkları tavan yaptığında ilk önce sağdan sonra sol camdan acaip bir gıcırtı sesi geldi... tozdan falan derken geçmedi kafam attı arkadaşın dükkanında 2-3 tane tırnağı kırmama rağmen(kırmadan bizim araçların bir döşemesini sökebilen görmedim bu arada) açtım ilk önce rayları gresledim yemedi... aynen devam etti sonra o meşhur çelik teller dikkatimi çekti paslıydı... parmağıma biraz gres aldım ve yağladım... sonuç mükemmel :) 2 ay falan oldu işte tık yok... yağ gibi :)

Geri
Üst Alt