Otomatik cam problemi? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Otomatik cam problemi?

nightwish1903

Kayıtlı Üye
selam toledo kardeşliği..geçen gün aniden sol camı indirip kaldırırken taş sıkışmış gibi gacur gucur ses geldi.bi ara kesildi derken camın inip kalkmasında da problem oluşturdu ve şuan tamamen gitti motoru çalışıyor ama sanki taş sıkışmış gibi gacur gucur yapıp camı kaldırmıyor.elimle zorlayıp kapadım.nedir bu durum yaşayan varmı?

kamikaze

Kayıtlı Üye
Daha fazla bu durumda düğmeye basamyın, muhtemelen camı kaldıran mekanizma yerinden çıktı veya plastik tırnaklar kırıldı, tamiri genelde mümkün.

leeveent

Kayıtlı Üye
çağlar abiye katılıyorum... düğmeye basma artık abi... bende sağ ön camda yaşadım bu sorunu... motor çalışıyor ama camda herhangi bir hareket yoktu.. o gacur gucur dediğin ses geliyodu... bu işlerden anlayan bi tamirciye gittim kapı döşemesini felan söktük baktık mekanizma telleri kopmuş telleri yeniledik yerlerine taktık düzeldi.. 50-100 TL arasında değişiyo tamiri... tabi değişen malzemeye göre değişir bu fiyat... Ama yapılıyo abi canını sıkma :)

nightwish1903

Kayıtlı Üye
ağzınıza sağlık.göstericez tabi kurtuluşu yok önce bi mekana danışalım dedim :) her türlü kaçıcak 100tl

effect1903

Kayıtlı Üye
Serkan geçmiş olsun, tamiri yapılır önemli birşey değil.. Bu sabah benimde cama bişey sıkışmış herhalde açarken gıcırtı oldu ama sonra geçti..

LEON COPA

Kayıtlı Üye
motora ve cama bagli bir celik halat var makaradan geciyor makara sarmistir oyleyse degismesi gerekir emin olamam

mitrazapin23

Kayıtlı Üye
benimde başıma geldi hemde ön iki cam da ikisinde de çlik halat yerinden çıkmıştı ilkinde servise götürdüm 90 lira aldılar yaptılar 2 saat sonra yeniden bozuldu bi daha götürdüm tekrar yapalım dediler ama bu sfer garanti vermiyoz dediler ve 2 indirip kaldırmada yeniden bozuldu bende çareyi iyi bi elktrikçiye gitmekte buldum sağolsun yaptı ve 3 aydır temiz temiz kullanıyorum tavsiyem servise gitmeyin:eek:key: