Otomatik cam kapama | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Otomatik cam kapama

ARCHERS70

Kayıtlı Üye
selamlar ;
2006 model cordoba s-rider arabam var. camları açık bıraktığımızda kumandadan kilitlediğimizde otomatik kapanıyor mu? birkaç yerde oluduk kapanıyor diyor bende olmadı. bir metodu mu var yoksa öyle bir özellik mi yok?
bilen varmı dır?

06_can

Forumdan Uzaklaştırıldı
kapama tuşuna basılı tutman lazım üstad. bende öyle oluyor yalnız arabam ibiza 2015 model, umarım aynıdır ve olur.

OMERFARUK

Kayıtlı Üye
kumandanın kapama yada açma tuşuna basılı tutup dene bi istersen, olmazsa o zaman gizli özelliklerden açılıyor olabilir.

ARCHERS70

Kayıtlı Üye
kapama tuşuna basılı tuttum olmadı , kesik kesik bastım, iki kere bastım olmadı :) başka bir yolu var mı? diye sormuştum. birde gizli özellik nedir?

memet_one

VİP Üye
Administrator
selamlar ;
2006 model cordoba s-rider arabam var. camları açık bıraktığımızda kumandadan kilitlediğimizde otomatik kapanıyor mu? birkaç yerde oluduk kapanıyor diyor bende olmadı. bir metodu mu var yoksa öyle bir özellik mi yok?
bilen varmı dır?
Sizi daha iyi tanımamız için üyeler kısmından kendinizi tanıtırsanız daha iyi olur

kurye ile elden teslime verildi

cenqawer1

Kayıtlı Üye
Aslinda birtane modül koyup halledilebilir ben yaptirdim kapilari kitledigimde acik cam varsa kendisi kapatiyor

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt