Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Otomatik Bagaj Kapağı Açma

mrtcntkn

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bu uygulamayı nasıl yaparız.?

golf6 da bağlantıları ters çevirip yapmıştık ..fakat bunda başka süspansiyon almak lazım sanırım..

bi fikri olan ??

golf6 da süspansiyonları sütuna bağlayan ara aparatı vardı V şeklinde onu söküp ters çevirince oluyordu ama bizim araçlarda direk sütuna bağlamışlar
Scirocco Bumper olabilir diye düşünüyorum ama bilen var mı diye merak ettim :D

ara aparatı bulup baglasak nolur :D

kanka ara aparatı bağlarsak bagaj kapanmaz :D çünkü bizimkiler golflere göre uzun diye tahmin ediyorum

işte bu bende bunu yapmak istiyorum :D araştıralım bizde yapalım :D

pat die değil agır agır açılsa daha güzel olur bence

Bunu eryadaki bulusmada bıtane skoda da gormustuk orda olanlar hatırlıcaktır. ılk acılmıstı sonra ustte köşede bıtane tuş vardı adam basmıstı ona otomatık kapanmıstı şoklar ıcersınde kalmıstım :D

Yapılmak istenen, bagajın kendiliğinden açılması mı? Elektrik kumandalı bagaj kilid var ise, bir universal uzaktan kumanda, bu devreyi tetikler, bagaj amortisörüne de , biraz çalışma ile birere adet yay konur, bagaj kendiliğinden açılır, kapatması klasik sistem ile olmaz tabii. Artık hemen her markada Hb tarzında elektrikli açma-kapama var, yeni masraf kapısı yani......

Geri
Üst Alt