Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

OTOMATİK arac secimi

Konu, 'Sohbet' kısmında plajhavlusu tarafından paylaşıldı.

1. plajhavlusu

plajhavlusu SCW Üyesi

3.140
    205
    63
    arkadaslar selamlar sevdiğim bir arkadasımın ablasına otomatık bir arac alacagız ben alman olsun ıstıyorum onlar her daldan bakıyorlar !!

2004 2006 arası golflerdekı otomatık sanzuman lar nasıldır bılgınız varmı ve onerecegınız arac varmıdır ??

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2004-golf-super-temiz-40880193/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...-1-6-fsi-tiptronic-comfortline-36753300/detay

bu fıyatlarda buldugum araclar bunlar !! onerecegınız baska markaları yazarmısınız

2. plajhavlusu

plajhavlusu SCW Üyesi

3.140
    205
    63
    pampa tesekkurler bıze bu guzel aletlerı yakıstırdıgın ıcın !!! caddede bununla gezecegız senınle pampa !! anca buna sıgarız

3. plajhavlusu

plajhavlusu SCW Üyesi

3.140
    205
    63
    erhan abı onlarda baktı da vazgecırdım !! 3 5 fazla verıp alman a bınmek varken bence guvenlıgı dusuk bır arabaya bınmek pek mantıklı gelmıyor !! yoksa bunlarında sanzumanları cok ıyı kıa dan bılıyorum

4. _AS_

_AS_ SCW Üyesi

1.184
    138
    63
    Otomatikte ishift, easytronic vs gibi yarı otomatik şanzımanlar olmasında ne olursa olsun:) 4 ileri şanzımanlı japonlarda çok yakar golf iyi bir seçenek bence

5. mayham85

mayham85 SCW Üyesi

3.915
    47
    48
    1.6 fsi larda motor çok güzeldir eko açısından ama tiptronik şanzıman resmen katleder manuel 8v leon gibi olur tüketimi :) o tiptroniklerde ufak tefek sıkıntılar çıkıyor ama uygun fiyatlara halledilebiliyor diye biliyorum. geçişleri falan aşırı sert değildir konforludur ama ne dsg gibidir nede tam klasik otomatik gibi arada bir şey :)

6. whiteline-XL

whiteline-XL SCW Üyesi

1.636
    56
    48
    burdaki linklerden 2.nin aynısından bizim sitede de var. 34 tc 5353 . manyak bir alet. havalı frenler,arkada çift baca,650x2 mazot tankı, air suspansion acaip tuhaf bir alet.

7. plajhavlusu

plajhavlusu SCW Üyesi

3.140
    205
    63
    sızın sıte nerde bakım :) :) bp organıze derı subesı nın sahıbının o arac :)

Sayfayı Paylaş