Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Otomatik Açılan Bagaj Kapağı

LeonStyle

Kayıtlı Üye
Bazıları kaldıraçları ters çevirin diyor bazılarıda yenı kaldıraclar alın dıyor ozel kaldıracları var bunların onlardan alıp yapılabilir fiyatını bilmiyorum ama alırsanız bir gün montajını kendınız yapmak zorunda kalırsanız buyrun sıze cokk kolay olan montajı.

[video=vimeo;8865417]http://vimeo.com/8865417#at=0[/video]

güzel bir uygulama ama başta hızlı açılıyor sonradan yavaşlıyor biraz sert piston kullanmışlar. yinede emeğine sağlık

bıze bole paylasımlarla gel hasan dıger paylasımları surdurmeyı bırak bence az olsun ama ıse yarar vıdeolar ve konular olsun bu sekılde devam

bıze bole paylasımlarla gel hasan dıger paylasımları surdurmeyı bırak bence az olsun ama ıse yarar vıdeolar ve konular olsun bu sekılde devam
Eyvallah abim . :) Bende bu tür videolar çok paylaşmıyorum istiyorsanız paylaşırım abim nedemek ama coğu daha onceden paylasılmıs oluyo konu kilitleniyo.

Eyvallah abim . :) Bende bu tür videolar çok paylaşmıyorum istiyorsanız paylaşırım abim nedemek ama coğu daha onceden paylasılmıs oluyo konu kilitleniyo.

ya bole vıdeolar derken konularına takıp edıyorum cogu kırılmazsan ıse yaramayan forumu sısıren konular ama bole forumda olmayan gercekten ıse yarıycak yazı olsun vıdeo olsun paylasırsan hem forum copluge donmez hemde ıhtıyacı olan kolay bır sekılde aratarak bulabılır :eek:key:

bagajdan sen çıkarsın diye bekledim ama

arkadaşlar 2011 leon a yaptırmak istesek neler lazım olur bize

Geri
Üst Alt