Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Otoloji

ukku

Kayıtlı Üye
Selamlar.
Otoloji nedir? Kendi tanıtımları ile;
"Otoloji, otomobilin asıl üretiliş amacı olan kullanımını inceleyen bir site. Bunun için birçok farklı başlık seçtik kendimize. Amacımız tek bir noktaya odaklanarak sizlere en detaylı fikirleri, analizleri, izlenimleri aktarmak, olabildiğince her türlü otomobili kullanmak ve farklı şartlarda sürüş gerçekleştirmek. Bu anlamda Otoloji diğer otomobil sitelerinden ayrılarak kendine bir uzmanlık alanı seçen ilk otomobil sitesi olarak farkını ortaya koyuyor."

Sonuç olarak arkadaşımın kurup yönettiği, genelde testlerine yardımcı olduğum, sürüş odaklı online otomobil yayını.

Web adresi: Otoloji.com
Ben bu siteye daha önce hiç girmemiş olabilirim :)
Facebooktan beğendiğinizde otomobil dünyasındaki pek çok somut yenilik devamlı ekranınızda oluyor.
Facebook adresi de: Otoloji | Facebook

Tavsiye ederim.

Benim teknik başlığı altında yazarlığımın bulunduğu yayın bu değil, o mart ayı içinde çıkacak, onu ayrıca paylaşacağım :)

güzel ve çok faydalı bir site olmuş, elinize sağlık. favorilerime ekliyorum....:eek:key:

Teşekkürler,paylaşım iyidir her zaman yapmak lazım,kızmadan kesmeden..

• Beğen
Reaksiyonlar: ukku
Geri
Üst Alt