Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Otokontrol Budur.. :D

babası döve döve kafa bırakmamış. Bişey hisstemiyodur artık:)

baba yeterince sağlam vuramamış bence. Yiğit bu arada sana randevu aldım bizim aile dostumuz bir psikolog amcamız var seni dizine oturtup :D çocukluğuna inmek istiyor haberleşelim :D

baba yeterince sağlam vuramamış bence. Yiğit bu arada sana randevu aldım bizim aile dostumuz bir psikolog amcamız var seni dizine oturtup :D çocukluğuna inmek istiyor haberleşelim :D

çocukluğuma inene kadar çok şey var abim.. :D :D

Çocukluğunda şimdiki zaman arasında çok fazla bir zaman aralığı olmadığından sorun olmaz sanırım Yiğit o yüzden psikolog amcanın kucağında bir iki saatlik seans seni kendine getirir diye düşünüyorum :D

Çocukluğunda şimdiki zaman arasında çok fazla bir zaman aralığı olmadığından sorun olmaz sanırım Yiğit o yüzden psikolog amcanın kucağında bir iki saatlik seans seni kendine getirir diye düşünüyorum :D

:p :p

tamam abim haber bekliyorum senden.. :D

Geri
Üst Alt