Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Otobanda Radar ?

geçmiş olsun
kayseride mübarek radar araçları hiç boş durmuyor her gün bir yere yatıyorlar pusu ya kına geldi vallaha şu gurbetçi vatandaşların gitmesini hiç istemiyorum onlar burdayken pek olmuyor ama bu aralar yine azıttılar 50 km ye 70 km radar kuruyorlar uyarıcı levhayı önce fark eden kurtarıyor yoksa ceptesin :) hiç sevmiyorum bu radar işini

bu arada o tarihte ( 11.02.2012 ) OGS'den kaçak geçtim ne kadar sürem var acaba OGS için? Ona göre çıkartıp plakayı işleteyim

Biz her cumartesı aksamı o yolda roll yapıyorsunuz ınsallah bende suprızle karsılasmam :(

istanbul - adapazarı güzergahında özellikle istanbul -kocaeli arası ve adapazarı çıkışı - sapanca arası yoğun bir şekilde gezici radar oluyor Her gün istanbul adapazarı gidip geldiğim için öğrendim artık :D

Geri
Üst Alt