Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Otoban Kısafilm Deneme #1

Araçlar guzelde amaç ne onu anlayamadım?

Hıc yaratıcı degıl,konu zaten yok,ılgı cekıcı araba desen yok,muzıkler desen fılmlerden calıp cırpma seklınde olmus.Olumlu tek sey Bmw hafıf yan vererek sahneye cıkması o kadarını da yapsınlar ztn

Hıc yaratıcı degıl,konu zaten yok,ılgı cekıcı araba desen yok,muzıkler desen fılmlerden calıp cırpma seklınde olmus.Olumlu tek sey Bmw hafıf yan vererek sahneye cıkması o kadarını da yapsınlar ztn

Can abi neyaptın sen yaa:)

Ben bmwye gelemeden kapatmışım demekki :D

bu kadar acımmasız olmayın ya :) arkadaş deneme yazmış.

Emeğine saglık hocam pek ilgi çekici olmamış gerçekten de, daha güzellerini bekliyoruz ;)

bu kadar acımmasız olmayın ya :) arkadaş deneme yazmış.

Emeğine saglık hocam pek ilgi çekici olmamış gerçekten de, daha güzellerini bekliyoruz ;)

Amac zaten azarlamak allah belanı versın nıe koydun bunu demeke deıl melıh,sadece ınsanların olumsuz elestırılerle durtmek.Muzıkle ılgılenyorum ve yaptıgmız bestelerın her asamasında elestırı de alyoruz tebrık de ama o olumsuz elestırıler daha ıyı seyler yapmamıza yonlendıryo,fototograftada fılmdede sanatın cogu dalında bu boyledır.Emek olabılır ama klasık muhabbetler yapmanın alemı yok benım ıcın,acık secık yorumumu yaparım :)

Amac zaten azarlamak allah belanı versın nıe koydun bunu demeke deıl melıh,sadece ınsanların olumsuz elestırılerle durtmek.Muzıkle ılgılenyorum ve yaptıgmız bestelerın her asamasında elestırı de alyoruz tebrık de ama o olumsuz elestırıler daha ıyı seyler yapmamıza yonlendıryo,fototograftada fılmdede sanatın cogu dalında bu boyledır.Emek olabılır ama klasık muhabbetler yapmanın alemı yok benım ıcın,acık secık yorumumu yaparım :)

allah belanı versin demiş gibi olmuşsun hacı :D

ama bu dediğinde de haklısın tabi.

kısa filmde Can'ın dediği gibi konu olur en başta ama emeğe saygı eline sağlık..
velakin otoban sanırım adı ama otobanla alakasını kuramadım.. :)

bu arada Okan Üni.'de misin. ??

Geri
Üst Alt