• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Otoban Kısafilm Deneme #1

zafa38

Kayıtlı Üye
İsim
N.Safa Akçakaya
Nereden
Kayseri
Plaka
34HB3900
Araçlar guzelde amaç ne onu anlayamadım?

kurtbil

Kayıtlı Üye
İsim
Can Kurtbil
Nereden
İstanbul
Plaka
6R Polo GTI
Hıc yaratıcı degıl,konu zaten yok,ılgı cekıcı araba desen yok,muzıkler desen fılmlerden calıp cırpma seklınde olmus.Olumlu tek sey Bmw hafıf yan vererek sahneye cıkması o kadarını da yapsınlar ztn

zafa38

Kayıtlı Üye
İsim
N.Safa Akçakaya
Nereden
Kayseri
Plaka
34HB3900
Hıc yaratıcı degıl,konu zaten yok,ılgı cekıcı araba desen yok,muzıkler desen fılmlerden calıp cırpma seklınde olmus.Olumlu tek sey Bmw hafıf yan vererek sahneye cıkması o kadarını da yapsınlar ztn
Can abi neyaptın sen yaa:)

Jerky

Kayıtlı Üye
İsim
Erhan İLERİ
Nereden
İstanbul
Ben bmwye gelemeden kapatmışım demekki :D

kaya5789

Kayıtlı Üye
İsim
Melih
Nereden
İstanbul
Plaka
34 TM 4707
bu kadar acımmasız olmayın ya :) arkadaş deneme yazmış.

Emeğine saglık hocam pek ilgi çekici olmamış gerçekten de, daha güzellerini bekliyoruz ;)

mayham85

Kayıtlı Üye
İsim
Yunus Emre ŞİMŞEK
Nereden
Eskişehir
Plaka
06 BZ 6686

Emeğine saglık hocam pek ilgi çekici olmamış gerçekten de, daha güzellerini bekliyoruz ;)
+1985.

elizine emeğinize sağlık. paylaşım için teşekkürler.

kurtbil

Kayıtlı Üye
İsim
Can Kurtbil
Nereden
İstanbul
Plaka
6R Polo GTI

Amac zaten azarlamak allah belanı versın nıe koydun bunu demeke deıl melıh,sadece ınsanların olumsuz elestırılerle durtmek.Muzıkle ılgılenyorum ve yaptıgmız bestelerın her asamasında elestırı de alyoruz tebrık de ama o olumsuz elestırıler daha ıyı seyler yapmamıza yonlendıryo,fototograftada fılmdede sanatın cogu dalında bu boyledır.Emek olabılır ama klasık muhabbetler yapmanın alemı yok benım ıcın,acık secık yorumumu yaparım :)

kaya5789

Kayıtlı Üye
İsim
Melih
Nereden
İstanbul
Plaka
34 TM 4707
Amac zaten azarlamak allah belanı versın nıe koydun bunu demeke deıl melıh,sadece ınsanların olumsuz elestırılerle durtmek.Muzıkle ılgılenyorum ve yaptıgmız bestelerın her asamasında elestırı de alyoruz tebrık de ama o olumsuz elestırıler daha ıyı seyler yapmamıza yonlendıryo,fototograftada fılmdede sanatın cogu dalında bu boyledır.Emek olabılır ama klasık muhabbetler yapmanın alemı yok benım ıcın,acık secık yorumumu yaparım :)
allah belanı versin demiş gibi olmuşsun hacı :D

ama bu dediğinde de haklısın tabi.

YCO

Kayıtlı Üye
İsim
Yiğit
Nereden
İstanbul
Plaka
TM2556
kısa filmde Can'ın dediği gibi konu olur en başta ama emeğe saygı eline sağlık..
velakin otoban sanırım adı ama otobanla alakasını kuramadım.. :)

bu arada Okan Üni.'de misin. ??

Üst Alt