Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Oto yikama kopuk makinasi yapimi (videolu)

sinan3405

Kayıtlı Üye
benim gibi aracınızı kendiniz yıkıma yapıyorsanız 15 tl degerınde miyoncularda ve çeşitli inşaat malzemesi satan marketlerde genelde çiçek bakımı için kullanılan pompalı bu urunu kopuk makınası gıbı kullanabılırsınız. biz soguk su ıle yapmamıza ragmen cok ıyı kopuk yaptı,yarım cay bardagından bıraz fazla fairy-piril veya oto sampuanı ustune 1 litre kadar sıcak su koymanız yeterli.
onumuzdekı ay boyunca oto yıkama makınası nasıl yapılır ona ugrasacagım bır kac parcanın sıparısını verdık. @34Deniz abiye tesekurler.iyi seyirler.

Tebrik ederim çok iyi çalışma olmuş işimize yarayacaktır illaki oto yıkama makinesini kesin bekliyoruz ihtiyacım var benimde hortum bi yere kadar :D

Tebrik ederim çok iyi çalışma olmuş işimize yarayacaktır illaki oto yıkama makinesini kesin bekliyoruz ihtiyacım var benimde hortum bi yere kadar :D
Tesekur ediyorum. Yikama makinasinin gerekli malzemelerinin bir kismini siparis ettim kagit ustunde cizimi tamam. Bos bir vakitte baslayacagim.

youtube: silah ve otomobil

bılgı ve paylasım ıcın tesekkurler elınıze saglık faydalı bılgı

Geri
Üst Alt