Oto yikama kopuk makinasi yapimi (videolu) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Oto yikama kopuk makinasi yapimi (videolu)

sinan3405

Kayıtlı Üye
benim gibi aracınızı kendiniz yıkıma yapıyorsanız 15 tl degerınde miyoncularda ve çeşitli inşaat malzemesi satan marketlerde genelde çiçek bakımı için kullanılan pompalı bu urunu kopuk makınası gıbı kullanabılırsınız. biz soguk su ıle yapmamıza ragmen cok ıyı kopuk yaptı,yarım cay bardagından bıraz fazla fairy-piril veya oto sampuanı ustune 1 litre kadar sıcak su koymanız yeterli.
onumuzdekı ay boyunca oto yıkama makınası nasıl yapılır ona ugrasacagım bır kac parcanın sıparısını verdık. @34Deniz abiye tesekurler.iyi seyirler.

gkydmrstyle

Kayıtlı Üye
Tebrik ederim çok iyi çalışma olmuş işimize yarayacaktır illaki oto yıkama makinesini kesin bekliyoruz ihtiyacım var benimde hortum bi yere kadar :D

sinan3405

Kayıtlı Üye
Tebrik ederim çok iyi çalışma olmuş işimize yarayacaktır illaki oto yıkama makinesini kesin bekliyoruz ihtiyacım var benimde hortum bi yere kadar :D
Tesekur ediyorum. Yikama makinasinin gerekli malzemelerinin bir kismini siparis ettim kagit ustunde cizimi tamam. Bos bir vakitte baslayacagim.

youtube: silah ve otomobil

kartal59

Kayıtlı Üye
bılgı ve paylasım ıcın tesekkurler elınıze saglık faydalı bılgı