Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Oto yıkama-fikir ve önerileriniz

sen şerifali de yer baktığına eminmisin ? :)
ben batı ataşehirde oturuyorum ve bahsettiğin kısım sanki burası gibi şerifaliyse bütünen farklı bir yer

anlatamıyorum heralde.. mekan seçimi toptan yannış bu konsepti bağdat caddesi ve çevresinde yap hem hazır müşterin olur hemde çok kar edersin. yoksa hevesini kırmim ama sadece bi hayalden ibaret kalınır. biraz çrvredeki insanları arabaların markaalarını ve civardaki otoyıkamacıları incele. neden okadar yer kapanmış araştır. benden bukadar :D

evet haklı olabilirsin güzel noktalara deyindin.
yaa bağdat caddesinde bunu yapabileceğin yer emin ol yok yanı...yer bulmak cok zor yoksa o ıse kesın gırerım...diğer taraftan o lokasyonu iyi biliyorsun galıba suda varkı tavukcuyolunda 200mt lik bir mesafede 4 tane yıkamacı var ve kac senedır ordalar:D bu ıs bırazda cevre ve memnunıyet ısı benım ıcın oyle temız ve uygun bı yer olduktan sonra benım ıcın mesafe cok onemli değil...
güven cok onemlii...

söylediğin yeri şerifali adıyla tanımlıyorsan hiç düşünme başla o işe yaz kış farketmez sürekli müşterilerin zaten olur burda..farklılık yaratabilirsende bir süre sonra marka olmaman için engel yok

---------- Post added at 16:48 ---------- Previous post was at 16:46 ----------

evet sende haklısın ben bi bayan olduğumdan yıkamacılarla çok samimi olamıyorum dolayısıyla fiyatı bana uygun ve yaptığı işde hoşuma giden yıkamacıya gidiyorum.
ama erkeklerde dediğin gibi durum farklı olabilir. babamdan biliyorum dediğin gibi mesafe falan farketmeden tanıdık ve memnuniyet olduktan sonra vazgeçilmez olunuyor bazı yerler

pazar araştırması yapmak çok önemli . Bu yıkama işi tam bir karmaşa zaten insanları anlamak çok zor . Ankarada 20 liraya oto yıkayan yerde cliolar eski toyotalar fln geliyo bi bakıyosun benzinlikte adam 2010 c180 yıkatıyo fırçayla . İlla etrafın zengin kesim olmasına gerek yok . Farklı hizmetlerin oldugu sürece arabaları cidden hakkıyla temizleyip müşteriyi memnun ettigin sürece her zaman tutunursun zaten . Sürekli gelişen bi bölgeyse bi fırsat olabilir senn için . Sadece seat degil tabiki ama böle forumlara takılan sürekli buluşan arabalarıyla ugraşan insanlara ulaşman lazım . Seat forumu da olur başka markaların forumu da olur . oralarda iyi reklam yapmak lazım .

sen şerifali de yer baktığına eminmisin ? :)
ben batı ataşehirde oturuyorum ve bahsettiğin kısım sanki burası gibi şerifaliyse bütünen farklı bir yer

aslında ılk batı atasehırde dusundum...orada varmı cok ıyı bılmıorumkı cok ıyı yerler vardır...suda onemli bir durum benım zaten bır ısım bır sırketım var akıllı ev sıstemlerı uzerıne.bunu ek ıs olarak yapmayı dusunuorum ve tutarsa cok ıyı para var...bılmıorum senın gozunde serifali nasıl bır yer ama iç dış 15 tl den asagı araba yıkamıyorlar...

batıataşehirde en ucuz iki yıkamacı war yanyana yada 1 tanesi kapandı emin değilim sürekli el değiştiriyor ata kokoreçin yan tarafında hemen iç dış 10 a yıkıyo. sölediğin taraflarda 10-15 arası yıkadıkları doğru ama aman aman süper yıkama yapmıyorlar açıkçası sen kalitenle aradaki açığı kapatabilirsin

---------- Post added at 17:09 ---------- Previous post was at 17:07 ----------

düzeltme yapıyorum bnm arabayı 10 a yıkıyorlarmış daha büyük araçlar 15miş babamdan öğrendim şimdi :)

yer olarak fena olmaz..
velakin kısa sürede bi sürü araba yıkamak yerine bi defa gelen müşterinin gösterilen özene tav olması en iyi pazarlama yöntemi olur bence..

yer olarak fena olmaz..
velakin kısa sürede bi sürü araba yıkamak yerine bi defa gelen müşterinin gösterilen özene tav olması en iyi pazarlama yöntemi olur bence..

yiğitcim kesinlikle katılıyorum.
Çok araba yıkayıp kötü araba yıkamaktansa az öz ve kalıcı memnunıyet;)

---------- Post added at 17:26 ---------- Previous post was at 17:25 ----------

batıataşehirde en ucuz iki yıkamacı war yanyana yada 1 tanesi kapandı emin değilim sürekli el değiştiriyor ata kokoreçin yan tarafında hemen iç dış 10 a yıkıyo. sölediğin taraflarda 10-15 arası yıkadıkları doğru ama aman aman süper yıkama yapmıyorlar açıkçası sen kalitenle aradaki açığı kapatabilirsin

---------- Post added at 17:09 ---------- Previous post was at 17:07 ----------

düzeltme yapıyorum bnm arabayı 10 a yıkıyorlarmış daha büyük araçlar 15miş babamdan öğrendim şimdi :)

senin araba smart yada micra mı:D:D ??

benimki yaris ama deminkinin 2. düzletmesini yapmaktayım belirttiğim yer yeni coupe bmw yi de 10 a yıkıyor gayet cilalı vs biçimde

Geri
Üst Alt