Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Oto yıkama-fikir ve önerileriniz

Tarık

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Anadolu yakasında Şerifali(doğu ataşehir sınırı) bölgesinde kuzenimle beraber oto yıkama işi yapmayı düşünüyoruz.uygun bir arsa bulduk sayılır eger belediyedende izin çıkarsa çok temiz güvenilir farklı ve konsept bir şey yapmayı düşünüyoruz.İnternet sitesi dahi olacak. fikir ve önerilerinizi almak istedim...Bölge olarak çok gelişmekte olan bir bölge bir çok konut var ataşehire 500 600 mt felan...

tabelanda SCW olursa bizde oradayız

yıkama özenli olur her yıkamadan sonra hızlı cila olursa o iş tutar

tabelanda SCW olursa bizde oradayız

Cezmi abicim sen bitanesin yaa:)orada olacağınızdan şüpem yok zaten.
Abi söz muhteşem bir scw dizaynı yapıcam o hep aklımda zaten çok farklı bir şey olur hem...
uyduruk kaydırık bir mekan kesinlikle olmayacak...

---------- Post added at 15:22 ---------- Previous post was at 15:17 ----------

yıkama özenli olur her yıkamadan sonra hızlı cila olursa o iş tutar

kesinlikle katılıyorum kardeşim bende aynı fikirdeyim.ona göre sağlam bir ekip kurmayı düşünüyorum.Ben zaten şuanda akıllı ev sistemleri ile uğraştığımdan müşteri memnuniyetinin nekadar önemli ve nasıl olduğunu iyi biliyorum.zaten ben çok ilgilenemiyeceğim elimden geldiğince ordakileri yönlendiricem.bakalım allah utandırmasın diyelim...Kısmetse böyle bir düşünce var.

o civarda talebi karşılayabilcek çok oto yıkama var ve bu yüzden çok düşük fiyatlarla yıkama vs yapıyorlar bunu dikkate al bence. yok bende ucuza yıkicam ama sürümden kazanmak istiyorum dersen hayırlı olsun şimdiden

sadece yıkama diilde pasta cila işini halledebilcek iyi adamların olursa bence sürümden kazanmak yerine direk premium düşün derim . Belki temanı seat üzerinden oturtup aksesuarları fln senden temin edebilcegi bilen insan direk sana gelir .. seatçıların toplanma yeri gibi fln düşünebilrsn. Kaplama fln yapablrsn.

şerifali'de seat konseptiyle tutunmak yeterli olmaz. kaldıki tarık kendiside söylemiş yeni gelişen bi semt olduğunu ki hakkaten öyle. dolayısıyla premium bi tarz imkanı yok tutmaz çünkü orta ve alt gelirlilerin daha çok ikamet ettiği bi semt şuan için orası.

---------- Post added at 16:34 ---------- Previous post was at 16:31 ----------

kaldıki ataşehirin iyice büyümesinden sonra ardarda birsürü oto yıkama (lüx yada deil) açılıp kapandı. onun için neden kapandıklarıını bir araştır derim. benim görebildiğim 1-2 yer daimi kaldı ama onlarda ne olur bilinmez tabi

sadece yıkama diilde pasta cila işini halledebilcek iyi adamların olursa bence sürümden kazanmak yerine direk premium düşün derim . Belki temanı seat üzerinden oturtup aksesuarları fln senden temin edebilcegi bilen insan direk sana gelir .. seatçıların toplanma yeri gibi fln düşünebilrsn. Kaplama fln yapablrsn.

Zaten kafamda böyle bir şey var benim amacım ucuza yıkamak degıl baslangıcta kendımı gösterene kadar uygun yıkama ama ondan sonra normal fıyatlarda orta segment ve aplus müşterilere hitap etme...tabıkı scw ye ayrı fiyatlarla:D:D scw nin toplanma yeri gibi bişeyde olabilir ve süper bişey olur...zamanla hersey dusunulmuş olacak duruma göre cocuk oyun parkına göre hersey yapılacak.yanı aılesıyle gelen bırısı bıle arabası yıkanırken sıkılmadan zaman gecırebılecegı aynı zamanda beklerkende kameralardan arabasını görebılecegı bır sıstem...ılk amaç zaten farklılık...

anlatamıyorum heralde.. mekan seçimi toptan yannış bu konsepti bağdat caddesi ve çevresinde yap hem hazır müşterin olur hemde çok kar edersin. yoksa hevesini kırmim ama sadece bi hayalden ibaret kalınır. biraz çrvredeki insanları arabaların markaalarını ve civardaki otoyıkamacıları incele. neden okadar yer kapanmış araştır. benden bukadar :D

şerifali'de seat konseptiyle tutunmak yeterli olmaz. kaldıki tarık kendiside söylemiş yeni gelişen bi semt olduğunu ki hakkaten öyle. dolayısıyla premium bi tarz imkanı yok tutmaz çünkü orta ve alt gelirlilerin daha çok ikamet ettiği bi semt şuan için orası.

---------- Post added at 16:34 ---------- Previous post was at 16:31 ----------

kaldıki ataşehirin iyice büyümesinden sonra ardarda birsürü oto yıkama (lüx yada deil) açılıp kapandı. onun için neden kapandıklarıını bir araştır derim. benim görebildiğim 1-2 yer daimi kaldı ama onlarda ne olur bilinmez tabi

evet buda ayrı bır durum...şunuda göz ardı etmemek lazım.gelişmekte olan derken bıanda patladı ve suanda baya gelıstı ve hergecengun ıkamet eden sayısı artıyor.ve bunlar arasında emın ol geliri çok yüksek olanlar var...belkı cok alakalı olmayacak ama o bolgede olan bir spor salonuna yıllık 2000 tl veren suan 1000 kısı var buda bellı bır gelır duzeyı gerektırıyor zaten...tabı sunu unutmamak lazım ticaret her zaman bır rısk...ben farklı olanı dusunuyorum cok yerde olmayanı bu belkı dahada rısk ama bakalım hayırlısı.benı tek dusunduren kış sezonunda nası olacak...

Geri
Üst Alt