Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

oto teyp ve hoparlör seçimi

öncelikle twetirden başla kucukten :) arkaya oval 250 w pınnoer bagaj içine de 600 yada 1000 W BAZUKA TİPİ bass teyp de pınnoerden şaşma derim....bağlantılarıda bayii yapsın

Aşırı bir sistemden çok ses kirliligi yapmadan tatmin edecek birşey istiyorum bu zamana kadae önlerde iki tane hoparlör vardi orjinal teyp ile, ama bir üst kademe benim tam ihtiyacim olan şey. Sadece bu seçtiğim cihazlar işime yarar mı onun icin yardımcı olursanız sevinirim :)

Gaza basmadan sabitleyiciyle gönderildi.

Eski aracım golf mk4'te komple navitechin teyp ve hoporlör sistemini alıp montajını yapmıştım , aldığım sonuç diğer markalara oranla çok daha hesaplı olmuştu sestende çok memnundum daha hesaplı bir seçenek isterseniz bakmanızı tavsiye ederim. onun haricinde bahsettiğiniz pioneer set işinizi görür temiz ve berrak bir ses elde edersiniz .

Eski aracım golf mk4'te komple navitechin teyp ve hoporlör sistemini alıp montajını yapmıştım , aldığım sonuç diğer markalara oranla çok daha hesaplı olmuştu sestende çok memnundum daha hesaplı bir seçenek isterseniz bakmanızı tavsiye ederim. onun haricinde bahsettiğiniz pioneer set işinizi görür temiz ve berrak bir ses elde edersiniz .
Teşekkürler

Gaza basmadan sabitleyiciyle gönderildi.

Geri
Üst Alt