Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Oto kuaför

her ne kadar kendim yapmaktan zevk alsamda zaman sorunum var ve profesyonel çalışanlar gibi yapamıyor insan :D o yüzden işini iyi yaptığını bildiğiniz bi yere götürmek en iyisi :D

yav artık hele bu yıkamacılar iyice güvenimi sarsıyolar, en iyisi kendin yıkamak temizlemek ama işte yer zaman sıkıntı oluyo, yıkamacı deli ediyo herşeyi söylemekten utanıyorum sıkılıyorum, ama onlar aynı şeyi duymaktan bıkmıyolar inadına yapıyolar sanki ya :kizgin: döşemeye çizmeyle basma diyosun hocam temiz işte nolacak diyo, ıslanıyo diyorum oralı değil adam birinde basmasa diğerinde basıyo, gidince içi çok kirli değilse sadece dış yaptırıyorum artık içini kendim temizlerken hallediyorum...

Temmuz Ayını bekle Garanti bankasından Araç vergisini öde Sonaxtan indiirm kazan ben oyle yapıyorum

yaptır ama ücretinden kaçıpta uyduruk marka ürün kulllanan yerlere yaptırma

burda kayseride bir tanıdığın mercedesine yaptırdık iç vakumlu yıkama motor yıkama dış bakım pasta cila far camları solmuş plastikler parlatma derken hepsine 800 tl fiyat çıkardılar ama hepsi 3M ürünüydü

istanbul / avcılarda var bildiğim bir yer pasta cila boya koruma + motor temizliği 110 lira geçen hafta yaptırdım 10 numara 5 yıldız sonuç ve meguiars ürünlerini kullanmakda komple

ek olarak herşey dahil bunlardada kullanılabilir :

169 TL FULL PAKET İÇ+DIŞ+MOTOR+KOLTUK KORUMA - İstanbul İlindeki Oto Kuaför İlanları sahibinden.com'da - 94822482

DETAYLI ARAÇ TEMİZLİĞİ FULL+FULL PAKETTE İNANILMAZ KAMPANYA - İstanbul İlindeki Oto Kuaför İlanları sahibinden.com'da - 85359722

Bu rayı Tavsiye Ederim :eek:key:

daha önce Burakda paylaşmıştı konuştum görüştüm.. Yeni açmış müşteri toplamaya çalışıyor ne var ne yoksa her şeyi extra olarak yapıyor (Emek, Kullanılan Ürün.. v.s.) :eek:key:

Geri
Üst Alt