Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Oto Boya Koruma Hizmeti (FastCare / Ankara)

Göko

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar, ankaradaki arkadaşlardan cevizlidere de bulunan fastcare'de aracına boya koruma işlemi yaptıran var mı?
Bende buraya gitmeyi düşünüyorum ama daha önce giden birisi varsa ondan detaylı bilgi almak istedim. Aşağıya kullandıkları malzemeleri ve işlemlerini yazdım. Bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim:)

• Meguiar’s® 34 Yüzey Temizleme Sıvısı
• Meguiar’s® Yüzey Temizleme Kili
• Farecla® G3 Pasta
• Meguiar’s® 105 Ultra Cut Compound Çizik Çıkarıcı Pasta
• Meguiar’s® 205 Hare Giderici Cila
• Meguiar’s® 21 Su Tutmayan Sentetik Koruyucu Wax

hiç bir aracımda boya koruma yaptırmadım :):)

gökberk boya koruma için seni başka tanıdık ve güvenli yerlere yönlendirebilirim.beni arar veya cuma buluşmasına gelirsen hem tanışmış oluruz hemde detaylı konuşuruz 0 532 423 70 43

Arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim. Levent bey şu an ankara dışındayım. 2 hafta sonra döneceğim. Bende buluşmalara katılmak ve sizlerle tanışmak istiyorum. Davetiniz için teşekkür ederim. Bu yukarıda listede yazan boya koruma işlemi için maliyet 99 tl idi. Ama bu fiyat yaklaşık bir ay önceydi. Şu an zam yapmışlar mıdır bilmiyorum. Herkese tekrardan teşekkür eder, iyi günler dilerim:)

Arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim. Levent bey şu an ankara dışındayım. 2 hafta sonra döneceğim. Bende buluşmalara katılmak ve sizlerle tanışmak istiyorum. Davetiniz için teşekkür ederim. Bu yukarıda listede yazan boya koruma işlemi için maliyet 99 tl idi. Ama bu fiyat yaklaşık bir ay önceydi. Şu an zam yapmışlar mıdır bilmiyorum. Herkese tekrardan teşekkür eder, iyi günler dilerim:)

Vallaha bedava ben arıyorum :)

:eek: Arkadaş 1 ay önce kampanya varken almış bu fiyatı şimdi ben aradım 350 TL diyo puhaha

Geri
Üst Alt