Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Oto Boya Koruma Hizmeti (FastCare / Ankara)

Konu, 'Araç Detaylı Temizlik ve Boya Koruma' kısmında Göko tarafından paylaşıldı.

1. Göko

Göko SCW Üyesi

7
    1
    3
    Merhaba arkadaşlar, ankaradaki arkadaşlardan cevizlidere de bulunan fastcare'de aracına boya koruma işlemi yaptıran var mı?
    Bende buraya gitmeyi düşünüyorum ama daha önce giden birisi varsa ondan detaylı bilgi almak istedim. Aşağıya kullandıkları malzemeleri ve işlemlerini yazdım. Bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim:)

• Meguiar’s® 34 Yüzey Temizleme Sıvısı
    • Meguiar’s® Yüzey Temizleme Kili
    • Farecla® G3 Pasta
    • Meguiar’s® 105 Ultra Cut Compound Çizik Çıkarıcı Pasta
    • Meguiar’s® 205 Hare Giderici Cila
    • Meguiar’s® 21 Su Tutmayan Sentetik Koruyucu Wax

2. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    hiç bir aracımda boya koruma yaptırmadım :):)

3. WeLeT

WeLeT SCW Üyesi

593
    89
    28
    Yeni seri hakkında (105-205) pek bilgim yok ama eskisinden kötü olucağını sanmıyorum :) Ki bunun haricinde G3 gayet iyi bir pastadır tabi düzgün ellerde olduktan sonra :) Liste gayet iyi gözüküo bu uygulamanın üstüne her yıkamada veya 2 yıkamada bir NXT atarsanız alttaki cilaların ömrünü daha da uzatırsınız..

Sadece 105 uygulanmış Leon..

4. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    her 6 ayda 1 yaptırıyorum

5. 06 levent 534

06 levent 534
    Administrator

8.963
    1.169
    113
    gökberk boya koruma için seni başka tanıdık ve güvenli yerlere yönlendirebilirim.beni arar veya cuma buluşmasına gelirsen hem tanışmış oluruz hemde detaylı konuşuruz 0 532 423 70 43

6. tuğra

tuğra SCW Üyesi

665
    96
    28
    Liste çok iyi peki maliyet nedir

7. Göko

Göko SCW Üyesi

7
    1
    3
    Arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim. Levent bey şu an ankara dışındayım. 2 hafta sonra döneceğim. Bende buluşmalara katılmak ve sizlerle tanışmak istiyorum. Davetiniz için teşekkür ederim. Bu yukarıda listede yazan boya koruma işlemi için maliyet 99 tl idi. Ama bu fiyat yaklaşık bir ay önceydi. Şu an zam yapmışlar mıdır bilmiyorum. Herkese tekrardan teşekkür eder, iyi günler dilerim:)

8. WeLeT

WeLeT SCW Üyesi

593
    89
    28
    99 Liraya bu ürünler hayal gibi :confused:

9. tuğra

tuğra SCW Üyesi

665
    96
    28

Vallaha bedava ben arıyorum :)

10. tuğra

tuğra SCW Üyesi

665
    96
    28
    :eek: Arkadaş 1 ay önce kampanya varken almış bu fiyatı şimdi ben aradım 350 TL diyo puhaha

Sayfayı Paylaş