Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

DUYURU Oto Anahtar - İstinye Oto Anahtarı

memet_one

Administrator
İSTİNYE OTO ANAHTARI
ÇELİK ANAHTAR - MURAT ÇELİK

ADRES: SARIYER CADDESİ NO:35/C İSTİNYE SARIYER/İSTANBUL
İSTAGRAM : www.instagram.com/otoanahtari

YOUTUBE : www.youtube.com/otoanahtari

TWİTTER: www.twitter.com/otoanahari

FACEBOOK: www.facebook.com/otoanahtari

Arkadaşlar Murat arkadaşımızın yeri sitemize sponsor olarak başvurmuştur ve ilgisini yardım severliğini çok taktir ettik.

Sevgili forum üyelerimiz bundan sonra anahtar ile ilgili bütün sorularınızı bu başlıktan sorabilirsiniz.

Murat abi bu işin vakkosu, versacesi, pradası.. yaklaşık 3-4 sene önce toyota anahtarımızı sustalı yapmıştım gram gevşeme, atma, bozulma yok. kendisi zaten eski kasa vag grubu anahtaları yeni kasaya kodlayabiliyor. Fiyat beni biraz aşıyor, bi anlaşırsak ilk işim yaptırmak olacak.

Yalnız ben bir dipnot düşmek istiyorum, kendisi burda üyemi bilmiyorum ama olurda burdan gidecek arkadaslar olursa o sırada 2 tane istinye oto anahtar var küçük harf cambazlığı var. dükkanın yerine dikkat edip Murat bey ile teyitli gitmenizi tavsiye ederim.

ibiza için olan videoyu izledim.
fiyat bilgisi olan varsa forumdan yazabilir mi ?

Hayırlı uğurlu olsun

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhaba, bende 2004 Seat cordoba var, aracımın benzin deposu kilidi arızalı, nasıl tamir edebilirim?

Geri
Üst Alt