Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Otel rezervasyonu yardım

PATRON

Administrator
Arkadaşlar yurtdışına gitmem için yurtdışında herhangi bir otelden 15 günlük rezervasyon kağıdı almam gerek. (Almanya öncelikli ve Avusturya'da olabilir) Türkiye'de ki turizm şirketleri bunu yapıyor kendi rezervasyon kağıdı doldurup verebiliyor 2 sene önce öyle çıkmıştım daha rahat.

Tanıdığınız turizm şirketinde çalışan arkadaşlarınız eşiniz dostunuz varsa bu konuda çok acil yardıma ihtiyacım var. Önceki yıllar forumumuzdan Isparta'lı Eray kardeşimiz yardımcı olmuştu ama ulaşamıyorum ona ayrıca Atilla'ya da ulaşamıyorum numarası olan varmı? P.tesi gününe kadar bu rezervasyon kağıdını almam gerekecek. Hem kardeşim için hem kendim için çok çok acil yardımlarınızı bekliyorum...

atillayı ben sitede kayıtlı olan numarasından geçende aramıştım ulaşabilirsin heralde o numaradan.

istanbulda tur şirketinde çalışan bi arkdaşım var eger almadıysan az önce görüştüm yardımcı olabilcegini söyledi

İbrahim allah razi olsun acil yardim lazim halledemedik konuyu sorarmisin benden ne bilgisi istiyorlar ona gore hemen sana yazayim

İbrahim allah razi olsun acil yardim lazim halledemedik konuyu sorarmisin benden ne bilgisi istiyorlar ona gore hemen sana yazayim

abi seinin numara bende var ben yarın arkdaşımı ararım senin numaranı veririm bişeyler anlattıda bana telefonda tam anlamadım yarın seni arasın abi bi görüşün gerekli şeyleri sana söyler

Geri
Üst Alt