Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

OSRAM NIGHT BREAKER UNLIMITED H7 AMPULLERIM

Ürünü kullanmayı düşünürmüsünüz?

• Evet

Kullanılan: 11 73.3%
  • Hayır

Kullanılan: 1 6.7%
  • Kararsız

Kullanılan: 3 20.0%

• Kullanılan toplam oy
    15
valla sonunda dediğin gibi olucak sonra xenonlarıda satar amullerın parasını çıkarırım :) hahahaha ...Yardımların için çok teşekkür ederim hep aklımda o ampuller beyaz gösteriyomu dıye soru işareti vardı

• Beğen
Reaksiyonlar: ULU
@muratgunay :) Dostum videoyu yurt dısı fln dıyordu resımlerıne yurt dışından bakın dıyor laa resme bakmak için nereye gidelim :))))))))))

• Beğen
@AyhanGny vallahi madara oldum video yüzünden sanal alemin diline düştüm çaktırma :) resimlerle idare edelim, halis muhlis şişliden garajdan :) % 100 yerli resimler :)

Bu beyaz ampüllerin nasıl takıp çıkarıldığı ile ilgili bir bilgi varmı yada resim bende alıp kendim takmak istiyorumda?

• Beğen
Bu kadar kolay mı ya vay be en yakın zamanda bende yapayım resimli paylaşırım. Sis farlarına beyaz ampul olayı nasıl oluyor almışken onlara da alayım

• Beğen
foto çekersen çok süper olur bilgi çoğaldıkça güzeldir :) bende öbür aya hem sis hem farları hallederim. Son sorum bu orj. sarı ampullerden daha fazla ışık veriyor mu yol aydınlatması nasıl yoksa sarıdan kötümü?

yok ya kötü olurmu hiç tövbe de :) bence çok daha iyi, çoık daha aydınlık çok daha net :)

Geri
Üst Alt