Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Osram Night Breaker Plus Deneyimim..

007

Kayıtlı Üye
Orjinal kisa ampullerimi cikartip osram night breaker plus taktirdim..Aydinlatmasi daha beyaz ama kesinlikle rahatsiz edici degil..yagmurda kesinlikle performansi dusmuyor ve menzili daha fazla... tavsiye olunur..bu arada far ayarim 0'da duruyor ve far ayarlarim serviste yeni yapildi..

wa4z60.jpg

Çakma xenonlardan çok daha iyi aydınlattığı kesin.
Çok doğru tercih Kaan Abi.

ilerdeki arabanın plakası bile parlamış maaşallah.. :) :)

Çakma xenonlardan çok daha iyi aydınlattığı kesin.
Çok doğru tercih Kaan Abi.
Ayberk eger omru de uzunsa orjinaller gibi daha ne isteyim..saolasin
ilerdeki arabanın plakası bile parlamış maaşallah.. :) :)
Valla Yigit bu kadarini beklemiyordum..Parklar sari kaldi kisalarin yaninda ona da serviste Tuareg'lere takilan park ampullerinden taktilar..

Evet bu ampuller çok başarılı ama ne yazıkki ömürleri çok kısa :(
İnşallah 2-3 aydan uzun süre kullanabilirsiniz :(

Edit: yukardaki yazıyı yeni gördüm :) , biz birkaç takım denedik ve ömürleri hiç iyi değildi.. Tabi kaç km yaptığınıza da bağlı, benim bahsettiğim araç 7/24 farlar açık ve her gün kullanılan bir araba ...

valla çok başarılı. aydınlatma fotoğrafta bile gayet güzel görünüyor. bulursam bende almayı düşünüyorum.

Geri
Üst Alt