Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ortadirek icin cupra

sahibi çok daha ucuza aldı diye biliyorum, ledli far falan takılıydı buna

şu mat beyaz çok güzel duruyor ya.. Kaplamak istiyorum da çizmelerinden korkuyorum.. Evim site içinde güvenlik var fakat eski evin oraya filan gittiğimde yırtmalarından korkuyorum.. çizmeleri dediğim adamlar keskin anahtarla çekiolar çiziği yada bıçakla filan.. sonra bide folyoyla uğraşmak istemiyorum.. kararsızım yani bu konuda :(

bu cupraların yanında hep karısı olarak bı tane tayyar var :)

Esenyurt'ta yazın duran cehennem siyahı olan araç mı bu. ??
sürücü kapısında vs. fena çizikler vardı..ondan mı boyandı acep..

bu cupraların yanında hep karısı olarak bı tane tayyar var :)

ahahahauehehe çok güldüm ya.. :D :D

Abi bildiğim kadarıyla pert kaydı var bu aracın. Kazasının nasıl oldu bilmiyorum ama 5 daha verip temizini almak daha mantıklı.

Bana biraz saibeli geldi bu fiyata olmasi///

komple boyalı arabayı satana kadar dünya stres yaşıyorsun ucuza vermene rağmen gitmiyor elinde patlıyor satmayacaksan al derim dizel accent i komple boyalı diye 3bin aşagısına verdim oda oto kiralama aldı yoksa satılmayacaktı araba

Geri
Üst Alt