Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Orta susturucu iptali

CUPRA BOCANEGRA

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar aracımın (golf 7 1.4 140 hp dsg) orta susturucu sunu iptal ettim hatta burada da sormuştum herkes yaptırma demişti ama dayanamadım :) fakat hiç bi değişiklik olmadı ses gene aynı sadece yokuş yukarı basınca çok az patırdıyo oda her zaman değil sonuda mı iptal ettirsem biraz patırdaması için veya başka tavsiyeniz varmı cevaplarınız için şimdiden teşekkürler
Bu arada psikolojik mi bilmiyorum ama aracın performansı sanki arttı gibi artık daha istekli gidiyo

Merhaba son susturucuyu iptal edebilirsin veya vanalı egzost olabilir krom hava filtresi kiti uygulanabilir bir çok yolu var her uygulama takribi 4 5 bg verebilir mümkündür. orta susturucu çok işe yaramaz ses performansı açısından biraz mokurdanır o kadar

Merhaba arkadaşım orta susturucu sadece iptal mi direk boru ile son susturucuya bağlı ise fazla ses bekleme fakat ortaya catout vanali egsoz yaptirsan süper ses veriyor mk3 fr da yapıldı musta usta gider egsozda sonuç bence çok güzel

Cevaplarınız için teşekkürler orta iki susturucu söküldü (bunlarda ortada iki susturucu varmış) yerine düz boru ile son susturucuya bağlandı daha önceki aracımda kumandalı egzoz vardı hiç memnun değildim ses bozuk çıkıyo kapatınca cızırdıyo bide çok çabuk bozulmuştu kat iptalinde arza ışığı yakıyomuş orta düz boru sonada supersprint son susturucu alsam nasıl olur ?http://m.sahibinden.com/classifiedDetail.html?id=180626169

Aslında ben şöyle bi ses istiyorum :)

Cevaplarınız için teşekkürler orta iki susturucu söküldü (bunlarda ortada iki susturucu varmış) yerine düz boru ile son susturucuya bağlandı daha önceki aracımda kumandalı egzoz vardı hiç memnun değildim ses bozuk çıkıyo kapatınca cızırdıyo bide çok çabuk bozulmuştu kat iptalinde arza ışığı yakıyomuş orta düz boru sonada supersprint son susturucu alsam nasıl olur ?http://m.sahibinden.com/classifiedDetail.html?id=180626169

Aslında ben şöyle bi ses istiyorum :)

Senin dedigini ses 1.2 fr de çıkıyor su an @beyazuçuş arkadasin fr si

441b3cd1afd510ab1ea6e5fa8211a636.jpg
ea2aa648fc5154e14aee000c08d7b37f.jpg
kat iptali baska birsey yok ama kirom boru

Geri
Üst Alt