Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Orta Susturucu İptali..

yavru mauayene 1.5 seneden fazla var ama zamanı geldi zaman egzostu komple eski haline mi getirmem gerekcek. ??

Valla cıkan sese baglı yawru b de kat olması lazım arabanda Tuv e gırerken.Benım arkadas 76 lık egsoza katı taktırdı,b de araya sesı kessın dıe b flans koydurdu,sesı cok cok fazla kestı bsey de demedıler.Ama burası turkıye her yerde aynı standart yok,omercanı 17 jant taktı dıye gerı cevırdıler kı hayatımda boyle b sacmalık gormedım.1,5 seneye kım ole kım kala yıgıt takma kafana :)

sesinde bı sevıyesı var arastırıp gıtmek lazım ... bnm anlamadıgım corvetteler ferrarıler nasıl gecıyor :D

barbaros katı da iptal et yazılımla hallederiz dedi..
ben pek niyetli değilim ama senin söylediğinle birlikte araçta hissedilir iyileşme olursa onu da iptal edebilirim..
yazılımla sensörü iptal edebilirmiş..

---------- Post added at 15:10 ---------- Previous post was at 15:09 ----------

sesinde bı sevıyesı var arastırıp gıtmek lazım ... bnm anlamadıgım corvetteler ferrarıler nasıl gecıyor :D

onlar bizden farklı bi dünyada yaşıyo kardeşim..
Ferrari'nin bakım ücretlerini bi araştır..arabaya o kadar para harcayan adam kendini bile muayeneden geçirir.. :D

---------- Post added at 15:13 ---------- Previous post was at 15:10 ----------

bu arada Göztepe'de İskender'in ustasının yerini bilen var mı. ??

barbaros katı da iptal et yazılımla hallederiz dedi..
ben pek niyetli değilim ama senin söylediğinle birlikte araçta hissedilir iyileşme olursa onu da iptal edebilirim..
yazılımla sensörü iptal edebilirmiş..

---------- Post added at 15:10 ---------- Previous post was at 15:09 ----------

onlar bizden farklı bi dünyada yaşıyo kardeşim..
Ferrari'nin bakım ücretlerini bi araştır..arabaya o kadar para harcayan adam kendini bile muayeneden geçirir.. :D

---------- Post added at 15:13 ---------- Previous post was at 15:10 ----------

bu arada Göztepe'de İskender'in ustasının yerini bilen var mı. ??

blıorumda kendımı avutuyorum iste :D nıe onlar falan bole dıye :D:p:p ahuhauh :D ıskenderın ustasımı hımmm valla ıyı olur ogrenmek ıskenderın kendı bısey yapmıyorkı zaten hep ustası yapıyor bugune kadar elını surdugunu gormedım adam gıbı ... bostancıda Gider i tavsıye ederım mustafa abıde ıyıdır orda

Bostancı Gider'i biliyorum..
İskender istediklerim için ne kadar fiyat verir bilmiyorum..konuşmak lazım..
velakin ondan önce 2L bi VW grup kazanı bulmam lazım..daha da velakin 1 aydan önce yaptırmam zor gibi..eğer çat diye nakit isterlerse 300-400 falan..

velakin ondan önce 2L bi VW grup kazanı bulmam lazım..daha da velakin 1 aydan önce yaptırmam zor gibi..eğer çat diye nakit isterlerse 300-400 falan..

Maslak ıskenderden bahsetmıyosun dımı bu arada ? Once gıt b dolas sor sorustur suturucu ısını,sonra gır b egsozcuya dedıklerımı yaptır yıgıt,cok ayrıntılı bsey olmıcak sonucta,susturucuyı kesıp alcak yerıne boru kaynatcak.Hatta tfsı ensozunu bulcam dıe kastırma gıt katını flan da soktur,daha sonradan buldugunda takarsın susturucuyu da

ne ıstedıgını bılmıyorum ama ıskender normal bı aracın son susturucuyu sokup orta susturucuyu sokup elındekı kullanılmıs daha ufak bı orta susturucuyu takıp y şeklınde boru yapıp 4 krom kafa takıp yerli malı 750 lıra alıyor ... yada son susturucuyu degıstırıp supersprıntın normal bı son susturucusutakmaya susturucu dahıl 700 alıyor ...bence gereksız headers falan yaptırmadan

İskender iyi hoş da fiyatlar da güzelleşmiş bayaa..

Can Göztepe'de İskender'in ustası varmış bilin misin o adamı. ??

İskender iyi hoş da fiyatlar da güzelleşmiş bayaa..

Can Göztepe'de İskender'in ustası varmış bilin misin o adamı. ??

Oyle bseyler duydum ama tam olarak bılmem yıgıt,krom egsoz yaptırcam desen ıskendere gıt derım ama sadece katı ve susturucuları sokmeye ıskendere gıtmem gereksız olur.Suan amacımız zaten malıyetı dusuk b sekılde bg almak :) Isın makyajlı kısımlarını sonraya sakla sen :)

Geri
Üst Alt