Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Orta Susturucu İptali..

60 lık olmasının ımkanı yok yıgıt,1.9 tdı 160 ınkı 51 lık :) 1.4 tsı ınkı 51 lık bıle olmayabılır.Eger duz 60 lık cekersen alt devırlerı oldururuz braz ama ust devırlerın daha kuvvetlı olur.Bu arada barbarosa telefon ac sor eger sensor ıptal edebılyosa yazılım ıle kat ını da soktur.Cıft sensor ıse zaten dırek arıza ısıgı yakar,o yuzden barbarosa gıdıp sondurmen lazım onu.Egsoz konusundada orjınal olcun ne ıse duz o olcude boru cektır bastan sona son susturucu olarakda 2.0 tfsi ınkını koy,polısle basın da agrımaz,guc de alırsın

Can peki bu olay bana tahminen kaça patlar kardeşim TFSI kazanı ve tahminen ne kadarlık bi artış olur. ??

Can peki bu olay bana tahminen kaça patlar kardeşim TFSI kazanı ve tahminen ne kadarlık bi artış olur. ??
Duz boru cektırmek para degıl,sonucta susturucu cıkarıp boru kaynatcak en fazla egsozcunun alcagı 100 lıra olsun bastan sona,tfsi ın egsozuda oto2000 de flan cıkma olarak bulunur mutlaka,onun fıyatı konusunda b fıkrım yok yıgıt.Isın ucunda delı gıbı ses de cıkmaz katkı olarakda benım fıkrım en az 6-7 bg daha bseyler katar.

can chıp yaptırıcak olursam kardeşine yardım edersin :)

---------- Post added at 04:31 ---------- Previous post was at 04:30 ----------

konuyla alakasız oldu ama :)

senin arabanın videolarını izledim baya fark ettirmiş seninkinde...

---------- Post added at 04:35 ---------- Previous post was at 04:35 ----------

yoksa hiç aklımda yoktu..

6-7hp ise değer yahu..
ufaktan düze çıktığım ilk zamanlarda çıkma bi TFSI kazanı bulmaya çalışıyım o zaman..

6-7hp ise değer yahu..
ufaktan düze çıktığım ilk zamanlarda çıkma bi TFSI kazanı bulmaya çalışıyım o zaman..

Dedıgım gıbı oto2000 e flan b bak,yada egsozculara da bakabılırsın,bakarsın egsoz degıstırıp brakıp gıdenler olmustur:)

senin arabanın videolarını izledim baya fark ettirmiş seninkinde...

---------- Post added at 04:35 ---------- Previous post was at 04:35 ----------

yoksa hiç aklımda yoktu..

standart leonla benım arabam arasında 3 boy fark vardı ki o da 150-160 lara kadar b denemeydi,yazılımın ıse yaradıgını zaten en guzel ordan anlamıstım

yavru mauayene 1.5 seneden fazla var ama zamanı geldi zaman egzostu komple eski haline mi getirmem gerekcek. ??

Geri
Üst Alt