Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

orta susturucu iptali - (supersprint boru takıldı) video 1. sayfada

Arkadaşım 1.4tsi 160hp lik sciroccoda söktü orta susturucuyu araba kükrüyor resmen bilginiz olsun.Çokta Memnun yani.Araçta birde Simota hava filtre kiti var o kadar :) hatta h.sonu vakit bulabilirsek video çeker foruma eklerim sizlerde bilgi sahibi olursunuz :)

boruyu taktım bugün 2 ve 3 bin devirlerde çok güzel tok bi ses aldım videoları çekemedim ama görkem gördü yarın videoları eklerim

bekliyorum knka tsı ımız yok sizinkilerle tatmin olalım bari dimi ama

bence ses tam ayarında oldu ne ince ne çok fazla..... güzel bir tok ses oldu. hayırlı olsun ama dediğim gibi şöyle bi 15gün boyunca çok yakacaksın:)

arabayı rahatlattığına eminim videoları bekliyoruz........:eek:key:

serhat abi rahatlattıgını hissedibiliom araba çok güzel gaz yemeye başladı dün birazda sıkıştırdım 3. viteste 155 e kadar çıktım 5. viteste 219 gördüm

çok genişletmedin zaten performans kaybı falan yaşamazsın... aksiye araba da rahatlama olmuştur zaten...

Geri
Üst Alt