Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

orta susturucu iptali - (supersprint boru takıldı) video 1. sayfada

aybars orta sustucu arka sol koltugun oralarda , katalızatır vıtes kutusunun altında olması lazım ınıp bakayım dıcemde hırsız dıye polıs yakalar sımdı ınmeyeyım:)

katalizör motorun altında biyerde sonrasında orta susturucu ve son susturucu var

bugün ben birine sordum hatta orta susturucuyu iptal etsem ses nasıl olur diye,orada katalizör var yanıltıcı takmak lazım falan dendi

bu senin aracın içinse ben hiç düşünmez takar denerdim....

İbo merak ettim sesini bende , görelim nasılmış.

Yalnız aybarsın dediğini bende hatırlıyorum , yanıltıcı mevzusunu... Bi araştır istersen onu'da , ama o sadece katalizör iptali içinde olabilir . Emin değilim

orta susturucu sadece susturucu kat. değil..en azından 1.4 TSI'da değil yani..1 tane var o da downpipe'da arıza lambası yakabilcek bişi olsa çevresinde kablo bağlantı vs. bişi olur sanki.. :)

ses nası olur konusunda sadece tahmin..
belki üst devirlerde ses az da olsa incelebilir ya da genel olarak ton çok az değişebilir..

İbo merak ettim sesini bende , görelim nasılmış.

Yalnız aybarsın dediğini bende hatırlıyorum , yanıltıcı mevzusunu... Bi araştır istersen onu'da , ama o sadece katalizör iptali içinde olabilir . Emin değilim
c.tesi bakıcaz ama ben orta susturucuyu aracı lifte kaldırıp incelemiştim kablo vs bişi göremedim kanki
orta susturucu sadece susturucu kat. değil..en azından 1.4 TSI'da değil yani..1 tane var o da downpipe'da arıza lambası yakabilcek bişi olsa çevresinde kablo bağlantı vs. bişi olur sanki.. :)

ses nası olur konusunda sadece tahmin..
belki üst devirlerde ses az da olsa incelebilir ya da genel olarak ton çok az değişebilir..

bi deneme yapalım yigitim bakalım nasıl olucak

Bunu bilmiyorum ama eski aracima yapmistim orta susturucu iptal etmistik ses diirek articak motor yaktigini direk aticagi icin perf dusmuyo hatta rahat rahat ust devirlerde gezinirsin,ariza lambadini yakmisti bende ama sonradan farkedildiki bi kablo takilmamis
Bence leondada ayni olur bence hic durma dene en fazla eksozcuya vericein 30 40 dan olursun :)

Geri
Üst Alt