Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

orta susturucu iptali - (supersprint boru takıldı) video 1. sayfada

Konu, 'Tuning' kısmında TORO_BLANCO tarafından paylaşıldı.

1. TORO_BLANCO

TORO_BLANCO SCW Üyesi

3.050
    374
    83
    elimde leon için supersprint boru var orta susturucu yerine,, resimdeki boru.... orta susturucu iptali yapıp bunu taksam eksileri ve artıları ne olur acaba???

video ( fazla ii olmadı ama çekim:)

2. mehmetelt

mehmetelt SCW Üyesi

3.617
    152
    63
    araban biraz daha geç ısınır. motor sesi biraz daha artar.güçte hissedilir bir artış olacağını sanmam.

3. TORO_BLANCO

TORO_BLANCO SCW Üyesi

3.050
    374
    83
    geç ısınmanın bi zararı varmı peki kat. iptali filan yapmıcam sadece orta

4. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    cok merak edıyorum taktıktan sonra ses nasıl olacak dıye bendede aynısının susturucu ıle olanı var sokupte reımdekını taksam nasıl olur dıyodum:)

5. TORO_BLANCO

TORO_BLANCO SCW Üyesi

3.050
    374
    83
    ya nette biraz araştırdımda düzgün bilgi bulamadım alt devirlerde araba yavaşlar vs bişiler yazmışlar ama anlam veremedim

6. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    alt devırler ölürr olayına ınanmıyorum tam aksıne arac her dayım rahatlar dıye dusunyorum sonucta gazların rahatca cıkmasını saglıyorsun

zaten takıp sokmen cok zaman almaz sonucta kit almıssın takarsın boruyu 1*2 gun denersın farkına bakıp sonra orjınalede donebılırsın

7. aybarsdnr

aybarsdnr SCW Üyesi

2.684
    58
    48
    leonlar da orta susturucu zaten katalizör değil mi? yani 2 tane katalizör yok mu? yanlış biliyorsam biri düzeltsin lütfen :)

8. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    aybars orta sustucu arka sol koltugun oralarda , katalızatır vıtes kutusunun altında olması lazım ınıp bakayım dıcemde hırsız dıye polıs yakalar sımdı ınmeyeyım:)

9. TORO_BLANCO

TORO_BLANCO SCW Üyesi

3.050
    374
    83
    katalizör motorun altında biyerde sonrasında orta susturucu ve son susturucu var

10. TORO_BLANCO

TORO_BLANCO SCW Üyesi

3.050
    374
    83
    c.tesi taktırayım ozaman nasıl olucak bi deneme yapalım

Sayfayı Paylaş