Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

orta susturucu iptali - (supersprint boru takıldı) video 1. sayfada

TORO_BLANCO

Kayıtlı Üye
elimde leon için supersprint boru var orta susturucu yerine,, resimdeki boru.... orta susturucu iptali yapıp bunu taksam eksileri ve artıları ne olur acaba???
29385.jpg

video ( fazla ii olmadı ama çekim:)

araban biraz daha geç ısınır. motor sesi biraz daha artar.güçte hissedilir bir artış olacağını sanmam.

cok merak edıyorum taktıktan sonra ses nasıl olacak dıye bendede aynısının susturucu ıle olanı var sokupte reımdekını taksam nasıl olur dıyodum:)

cok merak edıyorum taktıktan sonra ses nasıl olacak dıye bendede aynısının susturucu ıle olanı var sokupte reımdekını taksam nasıl olur dıyodum:)

ya nette biraz araştırdımda düzgün bilgi bulamadım alt devirlerde araba yavaşlar vs bişiler yazmışlar ama anlam veremedim

alt devırler ölürr olayına ınanmıyorum tam aksıne arac her dayım rahatlar dıye dusunyorum sonucta gazların rahatca cıkmasını saglıyorsun

zaten takıp sokmen cok zaman almaz sonucta kit almıssın takarsın boruyu 1*2 gun denersın farkına bakıp sonra orjınalede donebılırsın

leonlar da orta susturucu zaten katalizör değil mi? yani 2 tane katalizör yok mu? yanlış biliyorsam biri düzeltsin lütfen :)

leonlar da orta susturucu zaten katalizör değil mi? yani 2 tane katalizör yok mu? yanlış biliyorsam biri düzeltsin lütfen :)

aybars orta sustucu arka sol koltugun oralarda , katalızatır vıtes kutusunun altında olması lazım ınıp bakayım dıcemde hırsız dıye polıs yakalar sımdı ınmeyeyım:)

alt devırler ölürr olayına ınanmıyorum tam aksıne arac her dayım rahatlar dıye dusunyorum sonucta gazların rahatca cıkmasını saglıyorsun

zaten takıp sokmen cok zaman almaz sonucta kit almıssın takarsın boruyu 1*2 gun denersın farkına bakıp sonra orjınalede donebılırsın

c.tesi taktırayım ozaman nasıl olucak bi deneme yapalım

Geri
Üst Alt