orta susturucu iptali - (supersprint boru takıldı) video 1. sayfada | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

orta susturucu iptali - (supersprint boru takıldı) video 1. sayfada

TORO_BLANCO

Kayıtlı Üye
elimde leon için supersprint boru var orta susturucu yerine,, resimdeki boru.... orta susturucu iptali yapıp bunu taksam eksileri ve artıları ne olur acaba???

video ( fazla ii olmadı ama çekim:)

mehmetelt

Kayıtlı Üye
araban biraz daha geç ısınır. motor sesi biraz daha artar.güçte hissedilir bir artış olacağını sanmam.

SİMON

Kayıtlı Üye
cok merak edıyorum taktıktan sonra ses nasıl olacak dıye bendede aynısının susturucu ıle olanı var sokupte reımdekını taksam nasıl olur dıyodum:)

TORO_BLANCO

Kayıtlı Üye
cok merak edıyorum taktıktan sonra ses nasıl olacak dıye bendede aynısının susturucu ıle olanı var sokupte reımdekını taksam nasıl olur dıyodum:)
ya nette biraz araştırdımda düzgün bilgi bulamadım alt devirlerde araba yavaşlar vs bişiler yazmışlar ama anlam veremedim

SİMON

Kayıtlı Üye
alt devırler ölürr olayına ınanmıyorum tam aksıne arac her dayım rahatlar dıye dusunyorum sonucta gazların rahatca cıkmasını saglıyorsun

zaten takıp sokmen cok zaman almaz sonucta kit almıssın takarsın boruyu 1*2 gun denersın farkına bakıp sonra orjınalede donebılırsın

aybarsdnr

Kayıtlı Üye
leonlar da orta susturucu zaten katalizör değil mi? yani 2 tane katalizör yok mu? yanlış biliyorsam biri düzeltsin lütfen :)

SİMON

Kayıtlı Üye
leonlar da orta susturucu zaten katalizör değil mi? yani 2 tane katalizör yok mu? yanlış biliyorsam biri düzeltsin lütfen :)
aybars orta sustucu arka sol koltugun oralarda , katalızatır vıtes kutusunun altında olması lazım ınıp bakayım dıcemde hırsız dıye polıs yakalar sımdı ınmeyeyım:)

TORO_BLANCO

Kayıtlı Üye
alt devırler ölürr olayına ınanmıyorum tam aksıne arac her dayım rahatlar dıye dusunyorum sonucta gazların rahatca cıkmasını saglıyorsun

zaten takıp sokmen cok zaman almaz sonucta kit almıssın takarsın boruyu 1*2 gun denersın farkına bakıp sonra orjınalede donebılırsın
c.tesi taktırayım ozaman nasıl olucak bi deneme yapalım

Üst Alt