Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Orta susturucu iptali Kayıpmı yaşatıyor?

Valla evotech falan dediniz karıstırcaksnız kafamı şimdi :D

Bu konuyu bende zaten cem performans dusuklugu olmayacagını birde sizden duysun istedim kendini hayallere kaptırıp orta susturucu iptalinin 2 3 boy arabasını gerileteceğine inanıyor Cem cim :D

zafa ceme söyle gelsin artık şu siteye ya ben getiremedim sen getir :D

bnm bocada da orta iptal ..
arıza ısıgı filan da yok.. bi sorun da yok..

orta öncesi 1 se orta iptal sonrasi 1.2 filandir ufak bi artiş oluyor seste fazla bi fark yok

Ozelden mesaj atmistim serhat ama cevabını suan ogrendiM
. Orta iptal olmadan ki ses nasıl varexte peki?
aracım ibiza boca olsaydı komple düz boru+varex ile hayatın tadını çıkarırdım kapalı iken hiç ses yok ama açıldıgında yer gök inlerdi :D

aracım ibiza boca olsaydı komple düz boru+varex ile hayatın tadını çıkarırdım kapalı iken hiç ses yok ama açıldıgında yer gök inlerdi :D
Umarım hayatın tadını cıkarmaya baslayacagım! Ancak biraz daha vaktim var! Serhatın bilgisine göre ortayı iptal ettirmeye degmez sanırım. :)Fazla bir farkta olmuyormus zaten..

Umarım hayatın tadını cıkarmaya baslayacagım! Ancak biraz daha vaktim var! Serhatın bilgisine göre ortayı iptal ettirmeye degmez sanırım. :)Fazla bir farkta olmuyormus zaten..
ben olsam iptal ettirirdim şu an benim arabada orta susturucu yok bende çıkardım komple düz boru ile güzel bi ses elde edersin

Geri
Üst Alt