Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Orta susturucu iptali Kayıpmı yaşatıyor?

atmosverik araçlarda kayıp yaşatır alt devirler ölür çünkü sıkıştırmaya ihtiyaç vardır ama turbo araçlarda egzoz gazı ne kadar rahat çıkarsa o kadar araç rahatlar hatta hiç egzoz borusu olmasa yeridir :)

En iyi buna ben cevabı verebilirim sanırım. 1.2 TSI 105hp 175nm değerleridir. Yazılım için barbaros abiye gittiğimde aracımda sadece supersprint orta düz boru vardı 60mm'lik son susturucu orjinal. bide kn hava filtresi. Aracım 111hp 189nm çıktı. Filtre benm araçta bir etki yaratmamıştı. Ancak belgeli olarak 6hp ve 14nm kazandığım aşikar. Egsoz gazı turbo araçlarda çabuk tahliye edildiğinde performans arttırır diye biliyorum.

murat onlarin maslak sanayide kesin olcum yapan bir dynolari mevcut degil hep hatali cikiyor bnm arabami ben bi kac yerde soktum dyno ya bi tanesini koyuyorum en insancil cikan bu

http://imageshack.us/photo/my-images/577/img00219201102061356.jpg/

Uploaded with ImageShack.us

yeri geldi 140 hatta yeri geldi 160 hp olcum yapan oldu :) ne yazilim kullaniyorsun diyen oldu :)

dyno egrsinde sonlara dogru olan cukurlasma da 95 oktandan dolayi imis 98 olsa daha stabil duser dendi ; tsi in en sevdigim yani dynoda da gorunuyor torku ne kadar erken aldigina bakarmisiniz

yani ya yanlis ya da halk arasinda bir tabir var sansli araba diye :) benim tsi cigerli :D :D :D :D puhaha puhaha puhaha puhaha puhaha

Dyno maslaktakiler degil. Barbaros abideki dynoda cikti benm olcumum. Yine barbaros abide olculcek :)

Dyno maslaktakiler degil. Barbaros abideki dynoda cikti benm olcumum. Yine barbaros abide olculcek :)

yani barboros cuprayida stock olarak 260 hp lerde olcum aldi 240 lik arabayi dyno sapmasi mevcut bence herkezde birtek bir yer var cok saglam kalem olcum yapan o da reklama girmesin burada bir de yazilimi da orda yaptirsan keske ben oneremiyicem sana barbaros bayraktari

yonetici arkadaslar silebilir reklama giriyorsa yazdigim evo tech motorsport bu isin uzmanidir bence performansa merakli biri isen zaten youtubede ruslari izlemissindir roll manyaklari :) evo tech turkiyeye geldi sonunda baya oldu ama bilinmiyor pek bence burada yaptir yazilimi adamlar paket halinde veriyor herseyini kendilerinden dogacak sorunlardada yaptigi isin arkasinda ve paket icinde hava filtren dv ve yazilim 160 hp diyor 1.4 tsi icin bence gorus 1.2 tsi icin varsa yazilim kesinlikle burada yaptir kardesim barbarosun yaptigi yazilimi sildiren insanlarda taniyorum ben bi bu adamlar ile gorus , ya arabanin arlasinda bu markanin stickeri bile +5 hp ben o kadar diyim :D

V-Max Tuning |

Cenk yazdığını reklam olarak değerlendirmem ama çok sabit düşünce ile yazmışsın bence:) Dyno konusunda değerler farklı çıkabiliyor her yerde orda hem fikirim ama önemli olan öncesi sonrası ölçümü aynı yerde yapıp aradaki farki görmektir.Ayrıca ibiza cuprası olan evotech kullanıcısının da "arıza ışığı yakıyor arabam" dediğini bilyorum :) Kulaktan dolma değil yanlış anlaşılmasın kendisi söyledi direk.Dyno gerçekçiliği isteniyorsa vwtech-ilkan abinin dükkanındada dyno var.Tekerlek gücü ve tork ölçüyor.İsteyen oraya da gidebilir

Valla evotech falan dediniz karıstırcaksnız kafamı şimdi :D

Bu konuyu bende zaten cem performans dusuklugu olmayacagını birde sizden duysun istedim kendini hayallere kaptırıp orta susturucu iptalinin 2 3 boy arabasını gerileteceğine inanıyor Cem cim :D

Valla evotech falan dediniz karıstırcaksnız kafamı şimdi :D

Bu konuyu bende zaten cem performans dusuklugu olmayacagını birde sizden duysun istedim kendini hayallere kaptırıp orta susturucu iptalinin 2 3 boy arabasını gerileteceğine inanıyor Cem cim :D

öyle bir dünya yok :)

Geri
Üst Alt