Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Orta konsol Trim sesi

Bu işleri servisler çözemiyor ilgilenmiyorlar zaman kaybetmemek için servisteki ustalara kaç kez tespit yaptırdım yaptıkları tek şey sprey sıkmak servisten çıktığım anda başlıyor sesler..
5500 km deki araba bu kadar ses gerçekten sinir bozucu 2004 golf ve 2000 civic kullandım kaç yıl böyle sesler hiç yoktu sorunsuzlardı
Ben çözümü yeni yılda arabayı satarak bulacağım
Bir daha da leon a bulaşmayı asla düşünmüyorum

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Konsol içinden gelen ses bendede bu aralar epey arttı. Konsolun üstüne yumuşak kısma elimle bastırınca ses kesiliyor. Müsait bir zaman bende konsola kendim girişmeyi düşünüyorum.

2018 model leon alan arkadaş bayiden çıkmış sonrasında arnavut taşlı yola girmiş. Göstergeden titreme sesi gelmiş. Bayiye daha sonra bu sorun için gittiğinde ''Abi bunlar asfalt arabası'' cevabını almış. Leon görünüş ve donanım olarak gayet güzel araba fakat trim sesini duydukça araçtan soğuyor insan. 2016 model ibizamın sadece sağ ön direk kısmı taraflarından ses geliyor. Trim sesinin sert plastikle de alakalı olmadığı ortada. Arkadaşım 2014 model şirket arabası olan İ20 kullanıyor. Aracın torpido, tüm kapı içleri v.s kısacası her yeri plastik olduğu halde gram trim sesi yok. Hem de hor kullanılan bir araç bu. Seat'ın buna çözüm üretmesi gerekiyor. Sıfır araç servise götürüldüğünde, kapılar yada diğer yerler yalıtım için söküldüğü zaman tornavida izleri kalıyor. Sorun daha da sinir bozucu hale geliyor.

2018 model leon alan arkadaş bayiden çıkmış sonrasında arnavut taşlı yola girmiş. Göstergeden titreme sesi gelmiş. Bayiye daha sonra bu sorun için gittiğinde ''Abi bunlar asfalt arabası'' cevabını almış. Leon görünüş ve donanım olarak gayet güzel araba fakat trim sesini duydukça araçtan soğuyor insan. 2016 model ibizamın sadece sağ ön direk kısmı taraflarından ses geliyor. Trim sesinin sert plastikle de alakalı olmadığı ortada. Arkadaşım 2014 model şirket arabası olan İ20 kullanıyor. Aracın torpido, tüm kapı içleri v.s kısacası her yeri plastik olduğu halde gram trim sesi yok. Hem de hor kullanılan bir araç bu. Seat'ın buna çözüm üretmesi gerekiyor. Sıfır araç servise götürüldüğünde, kapılar yada diğer yerler yalıtım için söküldüğü zaman tornavida izleri kalıyor. Sorun daha da sinir bozucu hale geliyor.

Sinir bozucu hale geliyor maalesef ki bir de arabayı satarken söylemedikleri gerçeği araç hemen servise dönünce bunlar asfalt arabası diyerek kurtulmaya çalışmaları...
VAG grubunun en zayıf aracı SEAT anlaşılan
Aracımı almadan önce Astra almak üzereyken vazgeçip Leon aldım aceleci davranmışım malesef

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Sinir bozucu hale geliyor maalesef ki bir de arabayı satarken söylemedikleri gerçeği araç hemen servise dönünce bunlar asfalt arabası diyerek kurtulmaya çalışmaları...
VAG grubunun en zayıf aracı SEAT anlaşılan
Aracımı almadan önce Astra almak üzereyken vazgeçip Leon aldım aceleci davranmışım malesef

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Opel den kurtulmuşsun. O da başka bir baş ağrısı. Daha iyi arabalara binerek kurtulabilirsiniz. Ben de ikinci el araçlardan kaçmak sıfır km 2015 seat ibiza aldım. O zaman 2002 model bmw e46 330i almaktan direkten döndüm. Keşke dönmeseydim. Şimdi de gözüm 2002-2003 BMW e39 530i de. Bence bu sorunlar onlarda yoktur

TA-1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beyler hepiniz Seat’a hoşgeldiniz 2016 İbiza aracım var her yerinden trim sesi geliyor desem inanır mısınız ? Araç 17.000 e geliyor ... Ve aracı satıp nasipse i20 style+pan ya da elite+pan alacağım hyundai araştırdım trim sesi Yok diyorlar yol sesi var diyorlar o kadar da olsun bu arada bi tanıdığım da var 2001 e39 530i abiler araçtan çıt ses duyamazsınız

Aracın teybininin soketini sök tak yapınca kod falan birşey istiyormu? Yoksa normal çalışmaya devam ediyormu? Kendim yalıtım yapmayı düşünüyorum.

BMW 3.18,3.20 lere bakmak en güzeli o zaman

Geri
Üst Alt