Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

orta konsol ısıkları

layemut

Kayıtlı Üye
merhaba dostlar,

sızınle bırcok sorunumu paylasıyorum ve ınş cozumunude buluyoruz. dun bır sey farkettım. mevlut abı arabasının gece cekımınde cekmıs ve benım anlamlandıramadıgım bır sey anlam buldu. gecenlerde aksam gıderken asagıdakı klıma(manuel) dugmelerının ısıksız oldugunu fark ettım. karanlıkta gorunmeyınce mecburen ısıgı acıp ayarlamak zorunda kaldım ardından "yaw koca seat klıma butonlarına ısık koymamıs mı" sorusu oldu. tabı benımkınde sorun oldugu hıc aklıma gelmedı. Asagıda bulunan 3 adet cevırmelı klıma dugmelerının kırmızı ısıkları yanmıyor, bunlar nasıl halledılecek. sanırım orta konsol sokulecek. pekı bıze ne kadara patlar? ayrıca cakmaklık calısmıyor. yanı basıyorum ama nafıle ısınmıyor. bu konuda yardımlarınızı rıca edıyorum. fotograf koymayı bılmıyorum bılsem dahı suan koymam daha yapılcak bır cok ısı var arabanın:)

büyük ihtimalle aracınızın sigortaları atmış. sigorta kapağını açıp sigortaları kontrol ediniz. eğer yapamam derseniz de bi oto-elektrikçiye götürmek de fayda var...

araba yenı oldugu ıcın sıgortaları nerede bılmıyorum ama haklı olabılırsınız. cunku torpıdo ısıgı bazen yanıyor bazen yanmıyor...

büyük ihtimalle aracınızın sigortaları atmış. sigorta kapağını açıp sigortaları kontrol ediniz. eğer yapamam derseniz de bi oto-elektrikçiye götürmek de fayda var...

aynen banada olmustu cakmaklıga bırsey takmıstım alev cıktı ordan:D sonra o panelın ısıgı gıttı
sıgorta almıs bı de o govdenın lambası patlamıs elektırıkcıye degıstırdım ordakı 1 2 3 4 yazan cevırmelı klıma panelını kendınıze cekın gelır ztn ampul yerı orda :)

gelmedıgını varsayalım bu ıs elektırıkıde ne kadara hallolur??

aynen banada olmustu cakmaklıga bırsey takmıstım alev cıktı ordan:D sonra o panelın ısıgı gıttı
sıgorta almıs bı de o govdenın lambası patlamıs elektırıkcıye degıstırdım ordakı 1 2 3 4 yazan cevırmelı klıma panelını kendınıze cekın gelır ztn ampul yerı orda :)

ayrıca sadece 1-2-3-4 de degıl onun yanındakı sıcaklık sogukluk ayarında ve ayak-cam ayarının ısıklarıda yanmıyor...

Ahmet fazla masraflı bişey değil arabayı ilk aldığımda benımkide yanmıyordu
aynen senın gibi düşünmüştüm :)) elektrikçiye götürdüm 2TL ye ampul alıp taktı
çok teferruatlı değil 5dakıkalık işi var

Geri
Üst Alt