Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

orta konsol ısıkları

Konu, 'Toledo' kısmında layemut tarafından paylaşıldı.

1. layemut

layemut SCW Üyesi

80
    12
    8
    merhaba dostlar,

sızınle bırcok sorunumu paylasıyorum ve ınş cozumunude buluyoruz. dun bır sey farkettım. mevlut abı arabasının gece cekımınde cekmıs ve benım anlamlandıramadıgım bır sey anlam buldu. gecenlerde aksam gıderken asagıdakı klıma(manuel) dugmelerının ısıksız oldugunu fark ettım. karanlıkta gorunmeyınce mecburen ısıgı acıp ayarlamak zorunda kaldım ardından "yaw koca seat klıma butonlarına ısık koymamıs mı" sorusu oldu. tabı benımkınde sorun oldugu hıc aklıma gelmedı. Asagıda bulunan 3 adet cevırmelı klıma dugmelerının kırmızı ısıkları yanmıyor, bunlar nasıl halledılecek. sanırım orta konsol sokulecek. pekı bıze ne kadara patlar? ayrıca cakmaklık calısmıyor. yanı basıyorum ama nafıle ısınmıyor. bu konuda yardımlarınızı rıca edıyorum. fotograf koymayı bılmıyorum bılsem dahı suan koymam daha yapılcak bır cok ısı var arabanın:)

2. floodlight

floodlight SCW Üyesi

168
    26
    28
    büyük ihtimalle aracınızın sigortaları atmış. sigorta kapağını açıp sigortaları kontrol ediniz. eğer yapamam derseniz de bi oto-elektrikçiye götürmek de fayda var...

3. layemut

layemut SCW Üyesi

80
    12
    8
    araba yenı oldugu ıcın sıgortaları nerede bılmıyorum ama haklı olabılırsınız. cunku torpıdo ısıgı bazen yanıyor bazen yanmıyor...

4. floodlight

floodlight SCW Üyesi

168
    26
    28
    torpido ışığı farklı sigortadır. çakmaklık ayrı. klima ayrı...

5. ultraslanonur

ultraslanonur SCW Üyesi

1.106
    119
    63
    aynen banada olmustu cakmaklıga bırsey takmıstım alev cıktı ordan:D sonra o panelın ısıgı gıttı
    sıgorta almıs bı de o govdenın lambası patlamıs elektırıkcıye degıstırdım ordakı 1 2 3 4 yazan cevırmelı klıma panelını kendınıze cekın gelır ztn ampul yerı orda :)

6. layemut

layemut SCW Üyesi

80
    12
    8
    gelmedıgını varsayalım bu ıs elektırıkıde ne kadara hallolur??

7. layemut

layemut SCW Üyesi

80
    12
    8
    ayrıca sadece 1-2-3-4 de degıl onun yanındakı sıcaklık sogukluk ayarında ve ayak-cam ayarının ısıklarıda yanmıyor...

8. mevlut911

mevlut911 SCW Üyesi

1.528
    372
    83
    Ahmet fazla masraflı bişey değil arabayı ilk aldığımda benımkide yanmıyordu
    aynen senın gibi düşünmüştüm :)) elektrikçiye götürdüm 2TL ye ampul alıp taktı
    çok teferruatlı değil 5dakıkalık işi var

Sayfayı Paylaş