Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

orjinalliği bozmalımıyım sizce?

Ön tampon değişmedikden sonra orjinalliğini bozmanın esprisi olmaz :eek:key:

aracı aldıgım bayii aradım onlarda eğer orjinal takarsanda far yıkamanın olmayacagını soylediler ama...

evet en cok gösternde o haklısın

cengiz sen başka servislere de sor öyle seymi olur fr tamponda da far yıkama yeri var bana ondan getirin de :confused: bende degiştiricem tamponu ilerde bende far yıkama yok ama senin işinde olması lazım bana saçma geldi verdikleri cevap:rolleyes:

Ynt: orjinalliği bozmalımıyım sizce?

Eğer ön tampon değişmeyecekse başka bir yer ile oynama...herşey önde bitiyor

valla bizim burda full modifiye golf r si olan bi abi var highlineden çevirme onun arabası r görünüm var highline full oldugu ıcın stock tamponlarında far yıkaması mevcuttu onu söktürmüş öyle diyordu ama golf r tamponuna henüz montajını yapmamıştı tamponda yıkama makinesi bölümü mevcut ama içinde far yıkama makinesi yok sonra taktıracağım diyordu şuan o deliklerin üzerinie kapağını silikonla oturtturmuş kapalı tutuyo. tampon kestirilebiliyorsa far yıkama makinesi için kestirin derim.

araç copa plas olarak geçiyor bilinen style modeli tamponlar

Araç Copa Plus ise araçta FR tamponu yok demektir.. Ancak benim araçtaki far yıkamayıda aldı alalı ya bir yada iki kez kullanmışımdır dolayısıyla muayenede sıkıntı çıkmaz ise far yıkamalı olsun yıkamasız olsun FR tampon düşünülebilir Plastik tampon taktığınız sürecede orijinalliğini bozmuş olmazsınız ayrıca illa far yıkamalı olsun diyorsanız bence far yıkamasız Tampona kendi kitleriniz (far yıkama modülü) uygulanabilir iyi bir usta bulmak lazım servis bu işi ya yapamaz yada yapmamak için fahiş fiyat söyler:eek:key:

Geri
Üst Alt