orjinalliği bozmalımıyım sizce? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

orjinalliği bozmalımıyım sizce?

leon_copa+

Kayıtlı Üye
arkadaslar ben aranızda yeniyim yeni aldıgım bir leon'um var ön arka tampon, spolier ve marşbiyel taktırmak istiyorum, fr görünümlü fakat aracımda far yıkama oldugu için ön tamponu değiştiremiyorlar sizce geri kalanımı değiştireyim; yani arka tampon spolier ve marşbiyel olarak mı değiştireyim yoksa far yıkamayı iptal edip komplemi değiştireyim kararsız kaldım.... şimdiden tesekkürler

mgencay

Kayıtlı Üye
Bence far yıkama özelliğini bozma, ne kadar faydalı bilinmez ama + bir özellik, ön tampon nedir?

LeonStyle

Kayıtlı Üye
en iyisi fr arka tampon ön tampon lip jant spoiler yay app plaka yan marşpiyel ile arac çok güzel olacaktır. ön tamponunuzu ellemeyin ne güzel far yıkaması var sadece lip takın yeterli.

kaanoksuz

Kayıtlı Üye
yeni fr tamponlarda da far yıkama var yenilerinde ondan takılmıyormuymus nasıl iş arkadaş ben anlamıyorum bu işten :confused::confused::confused:

efekann611

Kayıtlı Üye
fr tampon ya çıkma yada serviste var, uzun zamandır bende kovalıyorum faryıkamalı. ayrıca serviste faryıkamalı vardır fr tampon

kaanoksuz

Kayıtlı Üye
fr tampon ya çıkma yada serviste var, uzun zamandır bende kovalıyorum faryıkamalı. ayrıca serviste faryıkamalı var fr tampon
Bence de olmaması saçma yeni leon frlarda far yıkama var aynı tampon far yıkamalı olan normal leon takıcan kim demiş olmaz diye bu bilgileri ben anlamadım :rolleyes:

REİS38

Kayıtlı Üye
Sonradan takılacak tamponda yoksa bile yerinin yapılması çok zor olmasa gerek,,,

cuprali

Kayıtlı Üye
ön tamponu değiştirmeyeceksen bence dokunma sadece machpiel ve spoiler yaptır herşey ön tamponda bitiyo

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Bi Dakka Bi Dakka Senin aracında FR tampon mu var yoksa Sen FR tampon Taktırmak mı istiyosun kafam karıştı benim.. Eğer FR varsa Ne Taktıracaksın ki Bundan Daha hoş Olacak.. Eğer Yoksa FR taktıracaksan Farlar Bi-Xenonsa Far yıkamasız taktırma:eek:key: