Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

orjinal yay yardım

digesta

Kayıtlı Üye
arkadaşlar aracıma 17 jant taktım tabi biraz yüksek durdu ama yay takmak istemiyorum duyduğuma göre leonun sport up ve fr modellerde kullandığı yaylar varmı bizim araca taksak nasıl olur en azından konfordan ödün vermeyiz bide bu yayları nerden bulabilirim.

Sport-Up yayı ile aracın alçalmaz, konforun da bozulur. Cupra yayı takarsan 2cm alçalır ama konforun ne olur bilemem. Senin için en iyi tercih Eibach 35mm yay. Standart yaylarından kat kat konforlu. Baktın pahalı geldi; Red Eagle 35mm al.

Sport-Up yayı ile aracın alçalmaz, konforun da bozulur. Cupra yayı takarsan 2cm alçalır ama konforun ne olur bilemem. Senin için en iyi tercih Eibach 35mm yay. Standart yaylarından kat kat konforlu. Baktın pahalı geldi; Red Eagle 35mm al.

Red Agle için bi şey diyemem ama diğerlerine katılıyorum :eek:key:

+10

Hem çok düşsün hem konforlu olsun diyorsanız Red Eagle mükemmel bir yay.

3.5 mm görüntü olarak pek göze hitap etmez gerçekten ama konfor ve yol tutuşunu arttırır. bence de 3.5 eibach alın .

daha önce citroen aracım vardı 3.5 vogland takmıştım araba takır tukur olmuştu aynısı olsun istemiyorum konfordan ödün vermemek için. eibach nasıl bilmiyorum çok ta alçalsın istemiyorum açıkçası.

ben soguk pres kullanıyorum gecen hafta forumda wardı bu konu okta memnunum ıkı parmak on lastık aralıgı,3 parmak arka lastık gayette konforlu bınen kımse şikayet etmedı daha

sinan kardeşim buluşalım bi gün bakayım aracına merak ettim konfor felan nasıl iiyse bende yaptırayım jantları taktım çünkü.

17 jant varsa 3,5 lik yay sorunlarını halleder

bi soğuk presde benden. önler 7cm arkalar 6,5. tabiki konfor yok. ama presde 4cm i geçmedikce hiç bozulmuyor konforun

Geri
Üst Alt