Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Orjinal yay fiyatları

Cideli_37

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba bu aralar yay konusunda kafanızı iyice şişirdim hakkınızı helal edin.Malum sitede doğuştan alınma 2012 fr orjinal yayı kullanılmamış haliyle 450 TL yazmışlar.Servisten fiyat aldığımda bana 4 yay için 1400 küsür TL fiyat verdi.Kafam karıştı.Servis uçuk rakammı söylüyor yoksa malum sitedeki şahısın yaylarda problemmi var neden ucuza veriyor ?
AJm4B7.jpg

düz normal yay pek ihtiyac olmuyor sanki...orjınal diye çakmada olabilir...

Arkadaşlar merhaba bu aralar yay konusunda kafanızı iyice şişirdim hakkınızı helal edin.Malum sitede doğuştan alınma 2012 fr orjinal yayı kullanılmamış haliyle 450 TL yazmışlar.Servisten fiyat aldığımda bana 4 yay için 1400 küsür TL fiyat verdi.Kafam karıştı.Servis uçuk rakammı söylüyor yoksa malum sitedeki şahısın yaylarda problemmi var neden ucuza veriyor ?
AJm4B7.jpg
Aslan topraam :) bende tosyalıyım malum sitede fiyatı çok bile vermiş 200-250 ye satanlar var çnkü hiç bi ihtiyaç duyulmuyo orjinal yaylara sonradan coil ve spor yay takanlar arabasını ölede satıyo orjinallerde elinde kalıyo o yğzden satıyorlar

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri
Üst Alt