Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Orjinal tampon - Cupra tampon fiyat farkı

arkadaslar aracimi bugum teslim aldim fr tampon ve panjur takildi 533 tl fark verdim fotolari eklicem .

arkadaslar aracimi bugum teslim aldim fr tampon ve panjur takildi 533 tl fark verdim fotolari eklicem .

bu değşim için tamponların hasarlı mı olması gerekli ?? mesela sen istediğin için mi değiştirdin yoksa sorun vardı da sen orjinal olmasın farkını vereyim cupra tampon mu olsun dedin??

konuyu biraz geç gördüm ...
tampon farkı şuanda 800tl..farkın içinde panjur sis kapakları ve orta ızgara var..
bilginize

bu değşim için tamponların hasarlı mı olması gerekli ?? mesela sen istediğin için mi değiştirdin yoksa sorun vardı da sen orjinal olmasın farkını vereyim cupra tampon mu olsun dedin??
tabıkı hasarlı olması gerekıyo bende ufak bi kaza gecirmistim tampon deyısecektı bende fr tampon taleb ettim .ve bu arada kayadibinin her calısanına teşekkür ederim.

tabıkı hasarlı olması gerekıyo bende ufak bi kaza gecirmistim tampon deyısecektı bende fr tampon taleb ettim .ve bu arada kayadibinin her calısanına teşekkür ederim.

bende bu sarı HN kimin diyodum :) hayırlı olsun..ama anladığım kadarıyla FR ve cupra tampon fiyatları farklı

bende bu sarı HN kimin diyodum :) hayırlı olsun..ama anladığım kadarıyla FR ve cupra tampon fiyatları farklı
:) saol .fiyat farkı varmı bilmiyorum sormadım cupra tampon stoklarda olmadığı için fr taktırdım benım ıcınde cok sorun deyıl.

Geri
Üst Alt