Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Orjinal paspaslarımı nasıl temin ederim?

rezillik valla hak arama davasını ve doğuşu dize getirebilen birtek sitede gökhan şimşek arkadaşımız var..onun fikirlerine bence önem göster ne yapman gerektiğini o sana söyler..

Anladım teşekkür ederim yazmasını bekleyeyimmi yoksa harici iletişime geçiyimmi bu kişi ile acaba?

en sinir olduğum şey. Milyarlar veriyosun 50tl lik kağuöuk paspasla veriyolar arabayı tamam onuda versin kışın işe yarıyorda halı paspasla teslim etmek varken.

İletişim Bilgileri

E-posta:gokhansimsekartvin@hotmail.com
Cep Telefonu Numarası:905057703327

İletişim Bilgileri

E-posta:gokhansimsekartvin@hotmail.com
Cep Telefonu Numarası:905057703327

Teşekkürler :)

---------- Post added at 23:00 ---------- Previous post was at 23:00 ----------

en sinir olduğum şey. Milyarlar veriyosun 50tl lik kağuöuk paspasla veriyolar arabayı tamam onuda versin kışın işe yarıyorda halı paspasla teslim etmek varken.

Kepazelik yaa...

safa bence sana gelen "şaka" mailinide ortaya koyarak bi dava aç ispanyadan gelen araçlarda olması gerekenler bunlar ve ben aracımda hiçbirini bulamıyorum diyerekten..

standart listende yoksa şayet gelmicek demektir
listeyi tekrar incele

standart listende yoksa şayet gelmicek demektir
listeyi tekrar incele

Standart listede örneğin Cupra döşeme spor koltuklar yazıyo fakat ben hiçbir arabada gormedim Cupra paspas takımı vs diye. içinde gelmesi lazım yada harici. Arkadaki trafik setini bile sonradan koydular depodan...

---------- Post added at 23:40 ---------- Previous post was at 23:37 ----------

İçinde gelen eşya vb. şeyleri tırcılar yürütüyomuş oyle dediler....

Donanımda yazıyor mu paspaslar..?Ben mail attım ispanyaya hemen cevap geldi..hiç çekin me yaz..

Geri
Üst Alt