Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

orjınal leon stopları bedavaya

ah be abi 15 gün önce satsaydın şunları...pazartesi günü işbaşı yapıyorum..ilgilenip oynayıp kurcalayacak zamanım hiç olmayacak =(

stoplar orjınaldir.
herkese teşekkürler ederim...

özelden pm atıp alıcam diyen ve sonra almayan arkadaşlar almıyosanız nıye pm atıyosunuz zora kırdrcaksınız bana stopları :mad:

boluda dün simit sarayının karşısında sol stopu kırık siyah leon gördüm sahibini aradım ulaşamadım çantacıymış boludaki üyelerimiz yönlendirme yaparsa kırık stoplu arkadaşın işi görülür erkanda kırmaz ....

özelden pm atıp alıcam diyen ve sonra almayan arkadaşlar almıyosanız nıye pm atıyosunuz zora kırdrcaksınız bana stopları :mad:
Almayan almasın erkan baba kızma hemen niye kırıyosun koybi kenara muhakkak birinin işini görür:eek:key:

ya ona sinirlenmıyorum alıcam abi gelıyorum dıyo iki farklı arkadaş ama ikiside kayıp haber bile vermiyolar üç kuruşluk stop için yaptıklarına bak yaa

Geri
Üst Alt