Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

orjinal leon jant lastik takımı arıyorum 205-55-16

serkanreis

Kayıtlı Üye
elinde boşta olup değerlendirmek isteyen var alabilirim lastiklerin durumu çokta önemli değil benim için fiyat uygun olmalı :eek:key:

serkan reis aşağıdaki ilandaki araçta bulunan jantlardan var eski aracımdan çıkarmıştım 3 tanesinde lastik var 1 tanesi boş her hangi darbe kırık çıkık kaynak yok lastikler pek iyi değil işine yararsa 350 tl ye veririm...

reis ilanı göremiyorum

serkan reis aşağıdaki ilandaki araçta bulunan jantlardan var eski aracımdan çıkarmıştım 3 tanesinde lastik var 1 tanesi boş her hangi darbe kırık çıkık kaynak yok lastikler pek iyi değil işine yararsa 350 tl ye veririm...

reis resimleri ekleyebilirmisin:eek:key:

Reis jantları ne yaptın? Bişey yapmadıysan görüşelim:)

Serkan ben 16lardan şikayetçiyim, 225 tabana geçmeye niyetim var. FR alırsan ve cupraları takarsan FR 17ler de bana uyar, 18ler boşa çıkarsa oda bana uyar. 16ları istersen verebilirim. konuşalım telefonla 533 374 7983

Geri
Üst Alt