Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

orjinal kol dayama arayanlar

bende gördüm ilanı sahibiylede konuştuk uslubu bozuk birisi ve fiyat bence fazla

teşekkürler seçkin.ama bu fıyata alınmaz bu 350 tl anca eder adamında uslubu bozukmuş zaten oyle adamın malı bana gelmesın kardeşim

Ben suanki fiyatini bilmiorumda gecen sene ankara dogustan 480 yada 460 almistim zaten tahminim suanda da 500 e yakin bir rakama alirim zaren bu adama neyin kafasini yasiyor anlamadim:confused:

teşekkürler seçkin.ama bu fıyata alınmaz bu 350 tl anca eder adamında uslubu bozukmuş zaten oyle adamın malı bana gelmesın kardeşim

abi fiyatını 650 tl bildiğim için paylaşayım dedim.pazarlıkla falan 400-450 ye alınsa kar olabilir bi arkadaşın işini görür diye düşündüm ama tabi adamın uslubu bozuksa bedava verse alınmaz,yaramaz.bu arada yeni araç avatarla birlikte kendini göstermeye başlamış abi :)sanırım tampon olayını halletmişsin.

abi fiyatını 650 tl bildiğim için paylaşayım dedim.pazarlıkla falan 400-450 ye alınsa kar olabilir bi arkadaşın işini görür diye düşündüm ama tabi adamın uslubu bozuksa bedava verse alınmaz,yaramaz.bu arada yeni araç avatarla birlikte kendini göstermeye başlamış abi :)sanırım tampon olayını halletmişsin.

az kaldı kardeşim haftaya konusunu açıcam yeni aracımın :D

evet uslüp olayına katılıyorum pazarlık falan yapılmaz bunla evvelce arabası satılıkken bi msj atmıştım ordan biliyorm

Geri
Üst Alt