Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

orjinal jant siyaha boyanır mı?

raxxer

Kayıtlı Üye
arkadaşlar leonun orjinal jantını siyaha boyamak istiyorum olursa yapan var mı yada olur mu?

Ekli dosyalar

• jant.jpg
    jant.jpg
    50.1 KB · Görüntüleme: 78
arkadaşlar leonun orjinal jantını siyaha boyamak istiyorum olursa yapan var mı yada olur mu?
Kardeş boyanır tabi ki..Çok da güzel olur.Ucuz yollu dersen.Al 2 kutu pilastidip boya.Boyayan arkadaşım var.Ancak dikkat etmelisin 1 çok toz toplar 2 basınçli su ile yıkarken atabilir.Ama yok kalıcı boya dersen geri dönüşü zor haberin olsun.

Boyanır tabiki neden boyanmasın sıkılırım dersen eğer plastidip alıp boyaya bilirsin yoksa jant boyama yapan ustalar var her renge ve modele göre boyarlar istersen de eski haline boyanır tekrar

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

normal bir boyama işlemi 300-350 lira civarı. ancak arkadaşlarında dediği gibi plastidip ile daha ucuza mal edebilirsin ve geri dönüşü olur. benim de aklımda var. parlak yani piano black plasti dip ile boyamayı düşünüyorum.

Hocam bende orijinal olmayan bir jant vardı gri renk 'piabo black' siyah rengine kendim boyadım. Her tekeri tek tek söküp lastik kısmını kamufule edip jantı boyadım. Jant boyalarını spreye çekiyorlar 2 sprey yetti arttı bile. Lakin bu işlemi yaparken spreyi janta çok yakın tutmamak lazım boya akar. Şuan çok memnunum. Jantında çok derin izler varsa zımparaladıktan sonra macunla sonra da boya

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Biraz yoruyor ama zamanın bolsa güzel bir şey çıktığını gördüğünde baya mutlu oluyorsun

Arabayı yıkatınca fotoğraf çekip atacam muhakkak hocam

4c6fce349e5545fa714b21702e36bed6.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt