Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Orjinal iphone 4 alıcam yardım

vodafone 65*24 fakat artı şekilde en az 35 tllik bi tarifeye üye olmalısınz ben başvurdum cvp bekliorum telefon geldi demelerini...

satılıklarda ılanım vardı wodofone cıkıslı garantılı cıhazı sattım bugun 1750 ye...

Turkcell platinium uyeligini al..kapina kadar getirsinler..

abi bu platinium fiyatı sağlam bi fiyattır , evede qetirio malumm benzin parasınıda eklerler : )

vodafone 65*24 fakat artı şekilde en az 35 tllik bi tarifeye üye olmalısınz ben başvurdum cvp bekliorum telefon geldi demelerini...

en az 35lik tarife ne oluyo ? fatura zaten 24 ay boyunca 65 lira qelmiycek mi

abi bu platinium fiyatı sağlam bi fiyattır , evede qetirio malumm benzin parasınıda eklerler : )

Yok be fevzi...ayda 169 lira..eger konusuyorsan zaten fiyat cok iyi...her yone 1800 dk.. 3000 sms turkcellilerle 5000dk 4gb internet....24 aylik kontrat..eve getiriyor..sorun olursa 2 sene boyunca evden aliyor...tamir ettirip eve getiriyor...yerine yedegini veriyor...

Kaan abi o zaman 4000 liraya qelio fiyatıı cok fazla değilmi gerçi konuşma ve msj olarak ek özelliklerle 24 ay boyunca 2500 liraya qelio cihaz haricinde aylık buda 100 liraaya gelir tahmini aslında qüzelde ben o kadarr kullanmam avea kullanıcısıyım bi avea qetirtmedi şu iphone 4ü diğer tüm gsm firmaları qetirtti bi aveada tık yok : (

konuşma paketi fln var içinde onlara abone olman gerekmş eğer bu paketlerden birine sahip değilsen ayda 95 tlye 18 ay boyunca ödüosun heralde ...bnm eniştem aboneymiş ondan faydalancam inşallah =)

Geri
Üst Alt